Jennifer Lopez rozstała się z 18 lat młodszym partnerem!

Jeszcze niedawno plotkowano o rzekomej ciąży artystki, a dziś amerykańskie tabloidy donoszą, że piękna J.Lo i jej młodszy partner - tancerz Casper Smart, rozstali się!

Casper Smart, Jennifer Lopez. GA
Casper Smart, Jennifer Lopez. GA

Jennifer Lopez (47 l.), to niekwestionowana piękność i bardzo utalentowana piosenkarka oraz aktorka. Swoją karierę wokalną zaczęła 17 lat temu i szturmem zdobyła największe światowe listy przebojów. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ta wzięta dziś wokalistka zyskała sławę jako aktorka. Dwa lata przed wydaniem debiutanckiego albumu, zagrała główną rolę w biograficznym filmie Selena. Od tego czasu świat show biznesu nie przestaje o niej mówić!

Nikogo nie zdziwił fakt, że kilka lat temu Lopez związała się z dużo młodszym mężczyzną – Casperem Smartem (29 l.). W końcu jest piękna, utalentowana i nieziemsko bogata! Kilka dni temu pobiła rekord należący do Britney Spears i w jeden wieczór, dając koncert w Las Vegas, zarobiła milion dolarów!

Jenn i Casper wydawali się być bardzo szczęśliwi, choć dwa lata temu przeżywali poważny kryzys. Powodem miała być zdrada, której dopuścił się 27-letni wówczas tancerz. Jak donosiła prasa, podobno wymieniał on erotyczne sms-y z transeksualnym tancerzem z zespołu, na czym nakryła go Lopez. Wydawało się, że to koniec związku pięknej J.Lo, która dawała upust frustracji w mediach:

Nigdy mu nie ufałam! Był niedojrzały i wiedziałam, że kiedyś się rozstaniemy. To były udane dwa lata i niczego nie żałuje – skwitowała wówczas Jennifer w rozmowie z magazynem People.

Jak będzie tym razem? Może to tylko kolejny kryzys, który jak ostatnio skończy się happy endem? Mamy nadzieję, że tak właśnie jest, a przystojny tancerz niebawem zostanie… czwartym już mężem boskiej J. Lo! 😉