Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski powiedzieli sobie „tak”!

Podczas minionego weekendu Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przeżyli jedne z najważniejszych chwil w swoim życiu !

Plejada Top Ten - impreza portalu internetowego polaczona z wreczeniem statuetek, Palac Prymasowski, Warszawa, 2016.05.17; Kasia Warnke, Piotr Stramowski
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.GA

Gwiazdorska para poznała się na planie zdjęciowym do filmu „W spirali”. Mimo ,że grali tam parę przechodzącą kryzys, zaiskrzyło między nimi. I to zaiskrzyło na tyle mocno, że 10-letnia różnica wieku nie była problemem. Przecież prawdziwa miłość pokona wszystkie przeszkody! Na samym początku romans był ukrywany przez zakochanych, a o wszystkim nie mieli pojęcie nawet ludzie pracujący z zakochaną parą.

Cała przygoda skończyła się jednak…ślubem! Jak podaje Viva.pl gwiazda „Pitulla” wraz ze swoją wybranką powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w ubiegłą sobotę. Całość owiana była wielką tajemnicą! Młodym bardzo zależało na tym, by chronić swoją prywatność. Na to ważne wydarzenie zaprosili oni tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół. Całość odbyła się w bajkowej scenerii -nad rzeką, na łonie natury. Suknia panny młodej była w stylu lat 20-stych. Zaprojektowała ją Gosia Baczyńska. Oczywiście nieodłącznym elementem, który jest marzeniem każdej dziewczyny był długi, biały welon. Piotr natomiast ubrany był w jasny garnitur, a charakterystycznym akcentem stroju była muszka.

Młodej parze życzymy szczęścia i wielu cudownych chwil!

https://www.instagram.com/p/BH8ysZxgdbY/?taken-by=piotrstramowski_official