Kate Moss ponownie wychodzi za mąż. Jej partner jest sporo młodszy!

Ikona światowego modelingu ponownie bierze ślub. Dzieli ich aż 13 lat! Kate ma przecież już 42 lata, a jej wybranek zaledwie 29. Kim jest i skąd ten pośpiech?

Kate Moss, GA.
Kate Moss, GA.

Znają się dopiero od roku. Nikolai von Bismarck pochodzi z niemieckiego rodu książąt. Najsłynniejszym jego przodkiem jest Otto von Bismarck, który zjednoczył Niemcy pod wspólnym sztandarem.

Po miesięcznych wakacjach w Grecji para postanowiła wziąć ślub. Nie zamierzają czekać zbyt długo – ceremonia ma odbyć się jeszcze w tym roku, przed Bożym Narodzeniem. W odróżnieniu do poprzedniego wesela modelki tym razem planowana jest skromna uroczystość dla przyjaciół i rodziny.

Wcześniej jednak Kate musi zakończyć swój rozwód z poprzednim mężem – Jamie Hince’m.

Ślub ma odbyć się w Grecji – ulubionym kraju Kate Moss. Tam oświadczył się Nikolai i tam również spędziła miesiąc miodowy z Jamesem w 2011 roku.

Co sądzicie o różnicy wieku? To już chyba standard w show-biznesie. Wystarczy popatrzeć na Madonnę, Jennifer Lopez czy Mariah Carey. Także w Polsce nie brakuje tego typu par. Młodszych wybranków mają m.in. Reni Jusis, Małgośka Szumowska, Kasia Warnke, Monika Olejnik.