Kendall Jenner w Białym Domu! Co o modelce powiedział Obama?

Kendall Jenner (20 l.) sławę zyskała dzięki sławnej siostrze - Kim Kardashian (35 l.) oraz udziale w rodzinnym reality show Z kamerą u Kardashianów.

Kendall Jenner, Barack Obama. Fot. GA
Kendall Jenner, Barack Obama. Fot. GA

Nie można jednak odmówić młodej celebrytce ani urody, ani talentu, gdyż ani bez jednego ani bez drugiego nie mogłaby robić kariery w modelingu – a tak się właśnie dzieje. Gwiazdka ma na swoim koncie okładki do takich magazynów jak Harper’s Bazaar (2013 r.), Marie Claire (2014 r.), czy Love Magazine (2014 r.).

Brała udział w pokazach największych domów mody, a wśród nich: Givenchy, Chanel Haute Couture, Chanel, Victoria’s Secret i Marc Jacobs. Jej kariera z każdym miesiącem nabiera tempa, dlatego fanów modelki nie zaskoczyło zaproszenie na wystawny obiad od samego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Baracka Obamy (54 l.).

Kendall nie posiadała się z radości – w końcu nie każdy może dostąpić tego zaszczytu i przechadzać się po Białym Domu na osobiste zaproszenie najpotężniejszego polityka na świecie!

Barack Obama podczas przemówienia powitał swojego gościa miło, choć nie do końca z klasą…

Jest z nami Kendall Jenner. Nie jestem pewien, czym się zajmuje… – powiedział prezydent.

Czy tej rangi politykowi wypada takie nieprzygotowanie? Jenner jest w końcu młodą Amerykanką, odnoszącą sukcesy. Zasłużyła chyba choć na tyle, aby gospodarz imprezy, na którą została zaproszona, wiedział czym się zajmuje… A Wy jak uważacie? Prezydent Obama popełnił towarzyskie foux pas?