Kim Kardashian i Kanye West nagrają film?

Ostatnio o rodzinie Kardashian jest naprawdę głośno. Co prawda wszystko kręci się wokół Khloe. Główne wątki to zdrada Lamara i narodziny córki True. Teraz czas na siostrę - Kim.

Foto twitter.com/RenownedLA

Wraz z mężem planują podbicie branży filmowej. Jak można się domyślać, propozycje tego typu biją do nich drzwiami i oknami. Fabuła nie będzie zaskakująca, bo będzie opowiadać historię samych zainteresowanych.

Foto twitter.com/DailyMailCeleb

To nie pierwszy taki pomysł, ale pierwsze poważne wytwórnie – Warner Bros i Sony. Problem stanowi jednak scenariusz. W momencie, kiedy chce się opowiedzieć historię swojego życia zapewne ma się na to pewien pomysł. Nie zawsze pokrywa się on z ideą twórców. Dopóki para nie ustali między sobą i pomysłodawcami konkretnego planu – nic z tego nie będzie.

Film musi być czymś więcej niż nudną opowieścią o szczęściu małżeństwa. Dlatego niezbędne będą pikantne szczegóły z ich prywatnego życia. Jak wiemy, najlepiej sprzedają się tragedie i kłótnie. Kanye jest zdania, że jego muzyka powinna być najważniejsza, ponieważ cała ich rodzina uwielbia oglądać go na scenie. Kim natomiast chciałaby wiedzieć w jakim świetle zostanie pokazany ich dom (tak podaje magazyn Heat).

 

 

Happy Holidays

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)