Kim Kardashian spotkała się z Donaldem Trumpem – jaką ważną sprawę omawiała gwiazda?

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych kobiet show-biznesu. Można zatem śmiało stwierdzić, że jej osoba wywiera duży wpływ na społeczeństwo. Niedawno miało miejsce spotkanie Kim z prezydentem USA. W jakiej sprawie interweniuje gwiazda?

Foto. Instagram.com/h.abitual

Kim Kardashian długo przygotowywała się do tego spotkania.  Odwiedziła Biały Dom i spotkała się z Donaldem Trumpem oraz jego doradcą – Kushnerem. Co było celem tej ważnej dla celebrytki wizyty? Tematem rozmowy z prezydentem USA była reforma więzienna. Czy Kim zainteresowała się polityką?

Poruszenie gwiazdy wywołała historia 62-letniej Alice Johnson, która w więzieniu spędziła już 21 lat. Kobieta została zatrzymana z powodu posiadania kokainy i prania brudnych pieniędzy. Jej los prawdopodobnie byłby obojętny większości z nas, gdyby nie fakt, że te działania były podyktowane dobrem dzieci. Alice straciła pracę i aby zapewnić im godne warunki życia, dopuściła się przestępstwa.

Johnson otrzymała wyrok dożywocia oraz braku możliwości zwolnienia. Doradca prezydenta – Sam Jared Kushner jest zaangażowany w sprawę reformy więziennej. Ta kwestia dotyczyła także jego najbliższych – ojciec przez rok siedział w więzieniu za niepłacenie podatków.

Czy spotkanie Kim Kardashian z Donaldem Trumpem przyczyni się do reformy i uwolnienia Alice Johnson?

Wpis znaleziono dzięki:

- Kim Kardashian

- Donald Trump

- White House