Kolejne wcielenie Chylińskiej

Chylińska znana z odważnych metamorfoz i nietuzinkowego poczucia humoru, wydaje nową płytę.

Agnieszka Chylińska. Foto. Instagram agnieszkachylinska

Krążek zatytułowany „Pink Punk” ukaże się 26 października i zwiastuje nowe emocje jakimi artystka od zawsze dzieli się z fanami poprzez swoją muzykę. Wokalistka w rozmowie z „Show” przyznała, że przy tej płycie nie towarzyszyły jej tak skrajne emocje jak w przypadku poprzedniego krążka „Forever Child”. Mówi się, że było to pewnego rodzaju „rozliczenie z przeszłością”.
Chylińska znana z częstych zmian koloru włosów, tatuaży i rockowego stylu, wciąż wzbudza kontrowersję bardzo szczupłą sylwetką. Szczególnie zauważalne było to podczas tworzenia i wydania „Forever Child”.
Fani podejrzewają, że miało to związek z problemami emocjonalnymi artystki, do których przyznała się m.in. w programie Magdy Mołek. Mówiła wtedy, że kocha ponad wszystko swoje dzieci, ale nie chce zatracić scenicznego ducha i czasami czuje się przytłoczona obowiązkami. W przypadku premiery „Pink Punk” Agnieszka zapewnia, że czuje się bardzo dobrze w swojej skórze i z uśmiechem chce iść przez życie. Z pewnością nie jest to jednak koniec zaskoczeń, z których słynie.

Wpis znaleziono dzięki:

- Agnieszka Chylińska

- Nowa płyta

- Pink punk