Kourtney Kardashian z kamerą u ginekologa. Czy jest w ciąży?

Rodzina Kardashianów słynie ze sprzedawania swojej prywatności. Tym razem również nas nie zawiodą. W zwiastunie nowego sezonu,, The Kardashians’’, Kourtney zabiera nas ze sobą do ginekologa. Kourtney Kardashian Kardashian w ciąży?

 

Kourtney Kardashian z kamera u ginekologa.
Kourtney Kardashian i Travis Baker u ginekolga. Foto Kadr ,,The Kardashians”

W ostatnim czasie, o związku Kourtney Kardashian z Travis Baker, było głośno. Perkusista rockowego zespołu ,,Blink-182’’, po zaledwie 9 miesiącach związku oświadczył się celebrytce. Para śmiało mówi o planach dotyczących ślubu czy nawet wspólnego potomstwa. Mimo, iż oboje mają potomstwo z poprzednich związków, w nowym sezonie usłyszymy ich chęć do przedłużenia klanu Kardashianów. Kto wie, może doczekamy się wieści o Kourtney Kardashian w ciąży. Jedno jest pewnie, oficjalnie, możemy oczekiwać na kolejnego małego Kardashiana, kiedy? Na to fani będą musieli trochę poczekać.

Z kamerą u ginekologa

W nowej serii ,,The Kardashians’’ celebrytka odbyła rozmowę z bliskimi o tym, że rodzina może spodziewać się kolejnego potomka Kardashianów. Kourtney dzieli się z Nami swoimi przygotowaniami i zabiera widzów również do ginekologa! 

Kourtney Kardashian w ciąży?

Po emisji materiału wyszukiwarki oszalały odnośnie fraz pod tytułem ,,Czy Kourtney Kardashian jest w ciąży”, ,,Kourtney Kardashian ciąża”. Niestety, są to jedynie domysły. Z serialu ,,The Kardashians” wynika jedynie, że para jest w trakcie przygotowań.

Co dalej?

Jesteście ciekawi czym jeszcze podzieli się Kourtney Kardashian podczas swojej przygody starania się o dziecko?