Królowa Elżbieta II została prababcią! Księżniczka Beatrice urodziła

To pierwsze dziecko wnuczki Elżbiety II. Królowa jest zachwycona faktem, że została prababcią.

 Księżniczka Beatrice urodziła
Królowa Elżbieta II została prababcią! Księżniczka Beatrice urodziła. Foto Instagram @royalpopolsku

Księżniczka Beatrice urodziła! Szczęśliwa informacja dotarła do bliskich arystokratki, którzy nie kryją radości z narodzin nowego członka rodziny królewskiej. Dzięki temu, że na świecie pojawiło się pierwsze dziecko księżniczki, królowa Elżbieta II została prababcią.

Księżniczka Beatrice urodziła

Radosna nowina pojawiła się na oficjalnym Twitterze rodziny królewskiej. W oświaczeniu można było przeczytać, że: Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrice i pan Edoardo Mapelli Mozzi z przyjemnością ogłaszają narodziny córki, które miały miejsce w sobotę 18 września 2021 r., o godzinie 23.42, w szpitalu Chelsea and Westminster w Londynie. Z kolejnej części wpisu dowiadujemy się, że dziadkowie i pradziadkowie dziecka dowiedzieli się o jego narodzinach i są zachwyceni wiadomością. Oprócz tego, pojawiły się również podziękowania dla personelu medycznego, który zajmował się księżniczką. Dalej wpis głosi, że zarówno arystokratka, jak i jej dziecko, czują się dobrze. Ponadto rodzice nie mogą się doczekać, żeby przedstawić dziewczynkę starszemu bratu.

O małżonkach

Księżniczka Beatrice została żoną Edoarda Mapelli Mozziego rok temu. Niestety przez pandemię koronawirusa para nie mogła zorganizować dużego wesela. Z tego powodu, na ślubie zakochanych pojawiły się tylko najbliższe osoby, a wśród nich królowa i książę Edynburga. Ceremonia miała miejsce 17. lipca w Królewskiej Kaplicy w Windsorze o godzinie 11:00. Nie trzeba było długo czekać na wieść o ciąży wnuczki królowej Elżbiety II. Warto również wspomnieć, że para wychowuje syna Christophera z poprzedniego związku Edoarda. Matką chłopca jest amerykańska architekt – Dara Huang.