Kylie Minogue wraca do gry!

Kylie Minogue uprzedziła fanów przed wielkim powrotem, który będzie miał miejsce już 19 stycznia, kiedy to premierę będzie miał najnowszy singiel "Dancing". Miała dwa lata przerwy! Teraz powraca, czy jej piosenki skradną serca fanów?

Foto kylieminogue.Instagram

Piosenkarka nagrała płytę w innym brzmieniu niż pozostałe. Jednak jedno jest pewne – nie odchodzi od swojego stylu, więc fani nie powinni być zawiedzeni.

Kylie poinformowała o nowej piosence poprzez Instagram, gdzie zamieściła jej zapowiedź. Post podpisała następującymi słowami: Zaczyna się odliczanie… #Dancing, pierwszy singiel z mojego nowego albumu #Golden zostanie wydany w ten piątek! Kiedy wychodzę, chcę iść tańczyć!

W zapowiedzi dodała: Obiecałam fanom, że włożę serce i duszę w tę płytę. Udało mi się to zrobić. To było trudne, zabawne i satysfakcjonujące i na pewno skończyło się trochę inaczej, ale nadal jest to płyta Kylie.

 

Jakiś czas temu Kylie wspominała, że tworząc tę płytę po rozstaniu z narzeczonym Joshuą Sasse trochę oczyściła swoją duszę i poczuła się dużo lepiej po 7-letnim związku, w którym prawie każdą chwilę spędzali razem. Jak słusznie powiedziała: Jeśli pracujesz z dobrymi ludźmi, to jest to idealne miejsce.