Magda Gessler zaręczyła się! Kiedy ślub?

Znana restauratorka powiedziała "tak"! Jej wybranek oświadczył się gwieździe TVNu bardzo nietypowym pierścionkiem.

Magda Gessler zaręczyła się
Magda Gessler zaręczyła się! Kiedy ślub? Foto Instagram @magdagessler_official

Wspaniała wiadomość dla fanów „Kuchennych rewolucji”. Prowadząca program Magda Gessler zaręczyła się. Swojego ukochanego, Waldemara Kozerawskiego, poznała… 40 lat temu! Historia ich miłości jest doprawdy niezwykła. Nic więc dziwnego, że i pierścionek, który Kozerawski założył na palec celebrytki jest dosyć zaskakujący. Dłoń Magdy Gessler ozdobił czarny diament.

Magda Gessler zaręczyła się
Magda Gessler zaręczyła się! Kiedy ślub? Foto Instagram @magdagessler_official

Historia wielkiej miłości

Znają się ponad 4 dekady. Niestety, na początku rozdzieliła ich odległość. Gessler studiowała wtedy w Hiszpanii, a Kozerawski mieszkał w Kanadzie. Zaangażowali się w związki z innymi partnerami, oboje też doczekali się dwójki dzieci. Ostatecznie jednak los przyciągnął ich z powrotem do siebie. Słynna restauratorka i lekarz medycyny estetycznej są ze sobą już prawie 20 lat! Ich związek trwa pomimo tego, że Waldemar Kozerawski nadal na stałe mieszka w Toronto, podczas gdy Magda Gessler na co dzień urzęduje w podwarszawskich Łomiankach.

Zobacz także

Magda Gessler zaręczyła się

Pierwsze plotki o ślubie Magdy Gessler z Waldemarem Kozerawskim pojawiły się w 2012 roku. Para podobno miała zamiar się pobrać, ale panna młoda w ostatniej chwili odwołała ceremonię. Już po trzech latach do mediów dotarły informacje, że zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Las Vegas, natomiast w 2017 roku restauratorka oznajmiła, że razem z Kozerawskim są małżeństwem od 13 lat. Informację tę zamieściła we wpisie, który został szybko skasowany. Później nie została ona nigdy potwierdzona. Teraz wreszcie wydaje się, że dezorientacja i plotki dobiegną końca. Gessler oznajmiła na Instagramie, że jej ukochany się jej oświadczył. Wstawiła też zdjęcie z zaręczynowym pierścionkiem. Według serwisu Plejada, ślub ma się odbyć jeszcze w tym roku.