Magdalena Ogórek rozwiodła się z mężem

Dziennikarka TVP zakończyła swoje małżeństwo z byłym posłem SLD, Piotrem Mochnaczewskim, już jakiś czas temu. Jak dowiedział się Super Express, sprawa sądowa odbyła się 30 listopada 2021.

Magdalena Ogórek rozwiodła się
Magdalena Ogórek rozwiodła się z mężem. Foto Twitter @ogorekmagda

Kandydatka SLD na prezydenta Rzeczypospolitej z 2015 roku, Magdalena Ogórek, jest ostatnio jedną z największych gwiazd TVP. Do niedawna można było ją oglądać obok Jarosława Jakimowicza w programie „W kontrze”, a obecnie dziennikarka prowadzi audycje „Minęła dwudziesta” i „W tyle wizji” w TVP Info. Chociaż jej kariera medialna jest pasmem sukcesów, nieco gorzej ma się życie prywatne prezenterki. Jak przekazał Super Express, po latach separacji Magdalena Ogórek rozwiodła się z mężem.

Magdalena Ogórek rozwiodła się

Super Express donosi, że Magdalena Ogórek i Piotr Mochnaczewski nie są już razem. Według tabloidu para rozstała się ostatecznie 30 listopada ubiegłego roku. Dziennikarka złożyła papiery rozwodowe już w 2020, jednak ze względu na pandemię sprawa przeciągała się. Według informatora gazety, Ogórek nie liczyła na zapadnięcie ostatecznej decyzji aż do połowy 2022, więc była zadowolona z wyznaczenia wcześniejszego terminu. Podobno rozwód został udzielony bez orzeczenia o winie.

Zobacz także: Ben Stiller wrócił do żony po pięciu latach od rozstania

Problemy małżeńskie

Magdalena Ogórek i Piotr Mochnaczewski byli razem od lat. W 2005 roku urodziła im się córka, Magda. Małżeństwo jednak już od jakiegoś czasu miało problemy. Para jeszcze na długo przed rozwodem żyła w separacji. Ich relacji nie pomogło aresztowanie Mochnaczewskiego w 2020 roku. Były poseł SLD został zatrzymany pod 5 zarzutami. Miały one dotyczyć polegającego na wyłudzeniu oszustwa, działania na szkodę Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Dieta, której były partner Ogórek od 2014 był rektorem, wyrządzenia szkody Wyższej Szkole Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, a także naruszenia praw pracowniczych i niezgłoszenia wniosku o upadłość spółki.