Magia Świąt Bożego Narodzenia

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. W tym magicznym okresie czekamy na spotkania z naszą rodziną przy suto zastawionym stole.

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Cały rok wyczekujemy chwil, kiedy to po trudach codziennej pracy, nareszcie możemy zaznać chwili spokoju wśród naszych najbliższych. Wtedy też po rodzinnej kolacji zasiadamy do oglądania prezentów, oraz często sięgamy po rodzinne albumy, przywołując wspaniałe dla nas wspomnienia.

Standardowe prezenty

Nieodłącznym elementem takich spotkań są prezenty. W dzisiejszych czasach wiele jest wszelkiego rodzaju gadżetów, telefonów i elektroniki. Sklepy zasypują nas wszelkiego rodzaju ofertami. Jednak zakup kolejnego tabletu czy smartfona nie jest dla naszych bliskich żadnym zaskoczeniem. Może warto pomyśleć o czymś oryginalniejszym?
Przy tworzeniu prezentów świątecznych tak na prawdę najbardziej liczy się, by być oryginalnym. Nasi bliscy z pewnością mocniej docenią prezenty, dedykowane z myślą o nich. Jeśli akurat szukasz oryginalnego prezentu pod choinkę, pomyśl, by w tym roku warto postawić na coś inspirującego. Jednym z takich pomysłów jest fotoksiążka!

Fotoksiążki i ich symboliczne znaczenie

Czym jest CEWE FOTOKSIĄŻKA ?Jest zbiorem naszych najpiękniejszych wspomnień, zamkniętych w formie eleganckiego albumu z wybranymi przez nas zdjęciami. Zdjęcia to najlepszy symbol miłości i szacunku, jakim darzymy na co dzień naszych najbliższych. Boże Narodzenie to idealny moment, by powspominać ważne dla nas życiowe momenty. CEWE FOTOKSIĄŻKA jako prezent świąteczny wspaniale się sprawdzi, bowiem to właśnie w tych chwilach najczęściej myślimy o swoich bliskich. Podarowanie im CEWE FOTOKSIĄŻKI bożonarodzeniowej z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że wspólne chwile będą dla nas jeszcze milsze.

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Jakość wykonania

Nabywając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ  mamy gwarancję najwyższej jakości. Jest ona bowiem wykonana z papieru o wysokiej gramaturze (200 i 150 g/m²), a dodatkowo posiada dobrze ochraniającą cenną zawartość twardą okładkę. Dzięki niej nie musimy się martwić, że nasze wspomnienia zachowane na zdjęciach ulegną zniszczeniu, poprzez przetarcie, a okładka zawsze będzie w idealnym stanie. Mamy też możliwość wyboru aż 4 rodzajów okładek. Możemy wybrać pomiędzy fotozeszytem, okładką miękką, oraz dwoma rodzajami okładki twardej, w tym jednej ze specjalnym uszlachetnieniem, czyli specjalnym dedykowanym napisem w kolorze srebra lub złota. Dodatkowo, może być też uwypuklony za pomocą lakieru UV, co nada okładce jeszcze większej wyjątkowości i sprawi, że będzie ona wyglądała bardzo drogocennie.

Magia Świąt Bożego Narodzenia

Zaprojektuj własną

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ  możemy zaprojektować samodzielnie, wybierając jeden z aż 9 wariantów. Minimalna liczba stron to 26, a w największych formatach dochodzi nawet do 170. Drukowaną możemy zaprojektować samodzielnie, lub mamy możliwość skorzystania ze specjalnego kreatora, dzięki czemu całość prac nie zajmie nam dłużej niż kilka minut.

artykuł partnerski

Wpis znaleziono dzięki:

- Prezenty na Boże Narodzenie

- CEWE Fotoksiążka

- Prezent dla niej