Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do pracy

Celebrytka postanowiła wrócić na plan zdjęciowy już 2 tygodnie po porodzie. Jak wyglądały pierwsze dni pracy?

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do pracy. Foto Instagram @m_rozenek

Przez kilka ostatnich miesięcy polski showbiznes żył przede wszystkim ciążą Małgorzaty Rozenek-Majdan, a niespełna dwa tygodnie temu media rozpisywały się o narodzinach trzeciego syna kobiety. Celebrytka od czasu porodu chętnie relacjonowała pierwsze tygodnie z dzieckiem i opisywała jak sobie radzi z małym Henrykiem. Okazuje się jednak, że Małgorzata w najbliższym czasie nie będzie mogła w pełni skupić się na macierzyństwie, ponieważ wraca do pracy. Obecnie jest w trakcie zdjęć do 5. edycji programu „Projekt Lady”. Kolejna odsłona show miała być nagrywana już w marcu i kwietniu, natomiast pandemia pokrzyżowała plany produkcji. Na Instagramie kobieta opisała jak wyglądał powrót do pracy oraz zaznaczyła, że stacja zadbała o przygotowanie dla niej odpowiednich warunków, z uwzględnieniem potrzeb matki karmiącej:

(…) tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono (…)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zdjęcia do Projektu Lady 5 ruszyły pełną parą nie ukrywam, że na początku byłam przerażona perspektywą powrotu na plan dwa tygodnie po urodzeniu dziecka. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała. Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży tak dobrze się czułam, że trudno mi było zwolnić, ale jak świat zwolnił to ja tez siłą rzeczy kiedy zdjęcia się przesunęły wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień ‍♀️ tu muszę bardzo podziękować stacji @tvn.pl i @goldenmediapolska którzy stworzyli mi niesamowite warunki powrotu do pracy. Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy Marzy mi się, żeby każdy pracodawca w Polsce był w stanie stworzyć takie warunki powrotu po urodzeniu dziecka, dla swoich pracownic. Wiem, że tak nie jest i tym bardziej doceniam warunki jakie mi i mojej rodzinie stworzono ‍♀️❤️ @goldenmediapolska pracujemy razem od początku i mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami love ❤️ tymczasem piąty sezon @projekt.lady.tvn zapowiada się wspaniale nowe uczestniczki, które na razie są baaardzoooo niegrzeczne nowi eksperci, którzy są pełni zapału i „stare” mentorki i prowadząca to będzie najlepsza edycja Całusy dla wszystkich i biorę się do roboty

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)