Małgorzata Rozenek rozpocznie karierę filmową?

Czy Perfekcyjna Pani Domu chciałaby pójść w ślady Dody i zagrać w filmie? Dowiemy się już wkrótce.

Małgorzata Rozenek rozpocznie karierę filmową? Foto: instagram.com/m_rozenek

Najbardziej medialna celebrytka ostatnich lat udowodniła wielokrotnie, że potrafi odnaleźć się w wielu rolach. Małgosia rozpoczęła swoją wielką karierę od prowadzenia programu „Perfekcyjna Pani Domu”. Później próbowała swoich sił w TVN-owskim „Piekielnym hotelu”, który niestety szybko zdjęto z anteny z powodu niskiej oglądalności. Rozenek nie podołała odtworzeniu kultowego show Gordona Ramsaya. Świetnie odnalazła się jednak w reality shows, zarówno „Azja Express” jak i „Iron Majdan” z jej udziałem cieszyły się rewelacyjnymi wynikami. Edward Miszczak jest tak zachwycony Małgosią, że „podarował” jej kolejny program, w którym prowadząca może błyszczeć: „Projekt Lady”.

Teraz była Perfekcyjna Pani Domu otrzymała propozycję od twórców serii „Listy do M”. Na razie niewiele wiadomo o produkcji, w której miałaby się pojawić Rozenek-Majdan, jednak menadżer gwiazdy potwierdza doniesienia o tym projekcie.

Rzeczywiście, Małgorzata otrzymała propozycję filmową. Otrzymaliśmy scenariusz i jesteśmy w fazie wstępnych rozmów – powiedział Wiktor Krajewski, menadżer Małgorzaty.

Czy chcielibyście zobaczyć jak ulubiona prowadząca TVN-u radzi sobie z aktorstwem?

Małgorzata Rozenek rozpocznie karierę filmową? Foto: instagram.com/tvn.pl