Margaret zawiesza karierę!

Wczoraj na Facebooku wokalistka przekazała fanom smutną wiadomość. Dlaczego zdecydowała się na jakiś czas zejść ze sceny?

Margaret zawiesza karierę. Foto Instagram @margaret_official

Margaret ma za sobą bardzo pracowity rok – w maju ujrzał światło dzienne jej kolejny krążek pt. „Gaja Hornby”, a jesienią występowała w roli jurorki w programie „The Voice of Poland”. Nic więc dziwnego, że po tak intensywnym czasie piosenkarka potrzebuje odpoczynku. Na Facebooku podziękowała swoim obserwatorom za okazywane jej wsparcie i już teraz życzy im wszystkiego dobrego w 2020 roku. O przyczynach przerwy w karierze pisze tak:

„Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach.Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie”

Nie wiadomo ile konkretnie potrwa zapowiedziana przerwa, jednak wokalistka obiecała, że wróci jak wszystko sobie poukłada, odpocznie i odbuduje swoje zdrowie.

Wpis znaleziono dzięki:

- Margaret

- Gaja Hornby

- Muzyka