Meghan Markle zaprojektuje własną kolekcję ubrań!

Rodzina królewska nie może prowadzić działalności komercyjnej. Co więc czyni linię księżnej Meghan wyjątkiem?

Meghan Markle zaprojektuje własną kolekcję ubrań. Foto instagram britishvogue

Odkąd Meghan Markle pojawiła się na brytyjskim dworze nie cichną doniesienia medialne na jej temat. Żona księcia Harry’ego wyłamuje się z wszelkich schematów, przez co często pada ofiarą krytyki. Dla wielu gazet stała się tematem numer jeden, podobnie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, którzy postawili sobie za cel pouczać ją jak powinna zachowywać się księżna.

Na łamach brytyjskiego Vogue Meghan ogłosiła swoje nowe przedsięwzięcie – w tym roku ukaże się kolekcja ubrań, którą sama zaprojektuje. W tym celu podjęła współpracę z kilkoma popularnymi w kraju markami, takimi jak Marks&Spencer, Jigsaw, John Lewis oraz projektantką Mishą Nonoo. Nie będzie to jednak zwyczajna linia odzieżowa.
Księżna stworzy kolekcję strojów biznesowych dla kobiet, a sprzedaż będzie miała charakter charytatywny. Akcja ma wspomóc organizację Smart Works, z którą Meghan jest silnie związana już od kilku miesięcy. Zajmuje się ona udzielaniem pomocy bezrobotnym kobietom, które chcą znaleźć swoje miejsce na rynku pracy.

Wpis znaleziono dzięki:

- Meghan Markle

- Księżna Meghan zaprojektuje linię ubrań

- Księżna Meghan