Michał Wiśniewski gwiazdą nowego reality-show

Choć zespół Ich Troje czasy największej popularności ma już dawno za sobą, jego frontman wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio zasiadał w fotelu jurorskim w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", teraz z kolei szykuje nowe reality-show.

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski gwiazdą nowego reality-show. Foto Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski poinformował, że przygotowuje kolejny telewizyjny projekt. Prawie dwadzieścia lat temu niemały sukces odniósł format „Jestem jaki jestem”, opowiadający o prywatnym życiu gwiazdora i jego rodziny. Z zapowiedzi wokalisty wynika jednak, że nowe reality-show będzie się znacznie różnić od poprzedniego. Co tym razem zaprezentuje nam czerwonowłosy muzyk?

Michał Wiśniewski w nowej roli

To, że frotman zespołu Ich Troje ma niezwykle barwną osobowość i potrafi tworzyć hity, wiemy już wszyscy. Ale czy potrafi wybudować dom?
O tym przekonamy się właśnie w najnowszym programie, którego gwiazdą będzie Wiśniewski.

– Chciałbym ponarzekać, ale… nie mam na co. Mam 50 lat, kochającą rodzinę, wielu oddanych ludzi wokół i znów zaczynam od zera. W końcu muszę wziąć się do roboty i zbudować dla nas obiecany dom – wyjaśnił piosenkarz w rozmowie z magazynem Party.

O czym będzie program?

Muzyk przyznał, że szykuje 22-odcinkowy reality-show, w którym pokaże, jak poradzić sobie z taką budową zupełnie od podstaw. Oczywiście Wiśniewski nie będzie pracował sam – w wyzwaniu pomoże mu sztab ludzi.
Program ma ukazywać nie tylko sam proces budowania domu, ale i kulisy z życia gwiazdora oraz jego bliskich.

– Będzie też trochę prywaty, bo pracujemy nad tym programem całą rodziną. Czuję się wolny i ta wolność powoduje, że chcę mi się wszystkiego z podwójną siłą – dodał muzyk.

Najprawdopodobniej reality-show ukaże się w telewizji już na wiosnę. Myślicie, że przypadnie do gustu widzom?