Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w Boże Narodzenie?

Związek Miley i Liama jest jednym z najbardziej burzliwych związków w Hollywood. Rozstawali i schodzili się pamiętnych kilka razy. Jednakże jak donoszą amerykańskie tabloidy - postanowili się pobrać!

Liam Hemsworth and Miley Cyrus Australians in Film 8th Annual Breakthrough Awards at the InterContinental Hotel June 27, 2012 - Century City, California
Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w Boże Narodzenie? GA

Dwójka młodych celebrytów postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne „tak” już podczas Świąt Bożego Narodzenia! Kameralny ślub i przyjęcie weselne odbyło się w domu Miley i Liama w Malibu.

Jak wyglądała cała uroczystość według informatorów? Podobno nieco psychodelicznie. Nic dziwnego, styl i gust Miley Cyrus mówi sam za siebie.  Jeśli w kolejnych dniach poznamy więcej szczegółów, nikogo pewnie nie zaskoczy, że ich weselne menu było pewniej bardziej ekscentryczne niż to, które zaoferowała gościom Margot Robbie (płatki śniadaniowe!).

Ślub Miley i Liama jak informują tabloidy, m.in. Life&Style,  miał być wzruszającą i emocjonującą (zwłaszcza dla Miley), acz bardzo skromną uroczystością. Państwo młodzi nie kryli swojego szczęścia. Podobno nie zabrakło też łez wzruszenia.

Autentyczności plotce dodaje zdjęcie, które Miley zamieściła ostatnio na swoim Instagramie. Ukazuje ono rodzinę Liama i podpis: Family.

Ile w tej informacji prawdy? Czy Miley Cyrus rzeczywiście zdecydowała się na cichą uroczystość?

miley
Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w Boże Narodzenie? Fot. Instagram @mileycyrus
miley1
Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w Boże Narodzenie? Fot. Instagram @mileycyrus