Teraz możesz kupić kopię sukni ślubnej księżnej Kate w… H&M!

Wiele kobiet uważa Kate Middleton za wzór do naśladowania, zwłaszcza w kwestii mody. Popularna sieciówka postanowiła sprostać oczekiwaniom klientek.

foto. instagram.com/kate_middleton_duchess

Wszystkie fanki brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przyszłe panny młode marzące o sukni ślubnej inspirowanej kreacją księżnej Kate mogą już zaprzestać poszukiwań. W popularnej sieciówce H&M pojawiła się właśnie kolekcja mody ślubnej, w której znajdziemy niemal dokładną kopię sukni Kate Middleton!

foto. instagram.com/kate_middleton_duchess

Oczywiście „niemal” robi dużą różnicę. Oryginał wyszedł spod ręki Sarah Burton, dyrektor kreatywnej marki Alexander McQueen i widać w nim wysoką klasę projektu i materiałów. Kopia z sieciówki nie posiada długiego trenu, odpowiednio wyprofilowanej spódnicy, a wykończenie koronkowego dekoltu i rękawów sprawia, że wygląda po prostu tanio.

foto. instagram.com/kate_middleton_duchess

Nic w tym dziwnego, bo cena projektu, który księżna Kate założyła w dniu swojego ślubu szacowana jest na 434 tysiące dolarów, a cena wersji z sieciówki wynosi tylko 299 dolarów, czyli 1 451 razy mniej.

foto. pinterest.de/gofeminin

W sklepach H&M na terenie Polski można ją kupić jeszcze taniej, bo za 799 zł. Czy jednak kopia jest warta takiej ceny? Jej wykonanie pozostawia wiele do życzenia, a wszyscy goście weselni będą wiedzieć, że panna młoda ma na sobie jedynie podróbkę.

foto. pinterest.de/gofeminin