Najbardziej kontrowersyjne paznokcie – zobacz sama!

Te stylizacje paznokci pokazują, jak bardzo rozwija się świat kosmetyczny! Nie spodziewaliśmy się takich postępów i pomysłów, a wy?

foto. instagram.com/nailsunny

Czy możemy już posługiwać się określeniem „stylista paznokci”? Wszystko wskazuje na to, że tak! Zobacz, jakie propozycje krążą w Internecie. Niektóre z nich wymagają niesamowitej precyzji, inne to po prostu efekt kreatywności. Jedno jest pewne – manicure znajduje się obecnie na takim poziomie, co makijaż i można przypisać mu cechy charakteryzacji.

Czekolada na paznokciach

Czekolada to ulubieniec wielu ludzi. Część z nas nie może obejść się bez słodkości, dlatego dzisiaj przedstawiamy paznokcie z czekolady. Jak wam się podobają?

https://www.instagram.com/p/BmRTwf5FIAn/?hl=pl&taken-by=nail_sunny

Owad w roli głównej?!

Pewnie część z was pomyśli, że trzeba naprawdę się nudzić, aby wpaść na taki pomysł. Pająk czy mucha nie może przecież zdobić dłoni… A jednak – znajdują się chętni na takie stylizacje!

https://www.instagram.com/p/BllR6tKj5Ge/?hl=pl&taken-by=nail_sunny

Drugie wcielenie

Dinozaur, smok albo skóra krokodyla – na który motyw się zdecydujesz? 😀

https://www.instagram.com/p/BlYrJPgBLAB/?hl=pl&taken-by=nail_sunny

Charakteryzacja

Osoby, które lubią szokować z pewnością wybiorą formy 3D lub te, które przedstawiają ciekawe pomysły. Nie da się ukryć, że takiego paznokcia nie zobaczymy na ulicy, a na wystawie. A może przyjdzie czas, że ktoś udekoruje dłonie maleńkimi stópkami, aby uczcić narodziny dziecka?

https://www.instagram.com/p/BlA1-xHn6tJ/?taken-by=nail_sunny

Brak granic

Swoboda w posługiwaniu się tematyką sprawiła, że styliści wpadają na coraz bardziej szalone pomysły. Inspiracją stają się nawet warzywa, nie wspominając o ślubie.

foto. instagra.com/nailsunny
foto. instagram.com/nailsunny

Czy któraś stylizacja przypadła ci do gustu?

Marcelina Bednarska