Bartosz Kapustka: Kim jest najmłodszy gwiazdor reprezentacji?

Mistrzostwa Europy zawsze budzą wiele emocji. Wczoraj po raz pierwszy od 40 lat Polska wygrała mecz otwarcia na Euro 2016 z Irlandią Północą 1-0. Nawet jeżeli do tej pory nie wiecie, czym jest spalony to warto wiedzieć kim jest bezapelacyjna gwiazda wczorajszego meczu. Bartosz Kapustka zachwycił wszystkich! Wyróżnił go nawet prezydent Duda!

Instagram, Screenshot @kapi67
Instagram, Screenshot @kapi67

Adam Nawałka – trener polskiej reprezentacji – może pochwalić się naprawdę wielkim odkryciem. Po niedzielnym meczu poza dumą i radością z wygranej mówi się tylko o młodym, bo dopiero 19-letnim (!) Bartku Kapustce pochodzącym z Tarnowa.

Na co dzień chłopak gra jako pomocnik Cracovii. W reprezentacji Polski zadebiutował 7 września 2015 roku i od razu zdobył swoją pierwszą bramkę – to był wygrany 8:1 mecz Polski z Gibraltarem. Podczas meczu Polska – Irlandia Północna nie strzelił żadnego gola, ale swoją grą zachwycił wszystkich, nie tylko kibiców!

Nawet jeżeli same nie byłyście zainteresowane wczorajszymi rozgrywkami to podczas emocjonujących, dopingujących krzyków musiałyście usłyszeć to nazwisko. Skauci bez wątpienia rozdzwonili się wczoraj krzycząc do słuchawki „Kapustka!”. Tylko czekać, aż młody piłkarz rozpocznie karierę w największych europejskich klubach.

Instagram, Screenshot @maly_gamon
Instagram, Screenshot @maly_gamon

Niestety dla naszych najmłodszych czytelniczek mamy smutną informację. Bartek ma już dziewczynę – jest nią 25-letnia Klaudia Adamczyk, krakowska gwiazda modelingu. Piękna dziewczyna „Kapiego” często bierze udział w sesjach fotograficznych i chętnie dzieli się ich efektami na Instagramie. Znaleźć tam można ujęcia zarówno w kusych strojach, jak i eleganckich kreacjach. Nam do złudzenia przypomina Natalię Siwiec. I jest od niego 6 lat starsza! Mamy nadzieję, że to prawdziwa miłość.

Może nie wszystkie z nas lubią piłkę nożną, a część pewnie jej wręcz nie znosi. Walka z mistrzostwami Euro 2016 to jednak zawsze będzie walka z wiatrakami! Nie ma sensu. Dlatego skoro już nasi mężczyźni i tak przez ten miesiąc będą pochłonięci meczami to warto ich wspierać i być na bieżąco. Poza imponującym, młodym Bartkiem na boisku można znaleźć naprawdę wielu, wielu przystojniaków!!

A może macie już swoich faworytów? Oczywiście, wyłączając już przereklamowanego Roberta Lewandowskiego…