Opublikowano pierwszy zwiastun serialu „Pam & Tommy” o słynnej sekstaśmie

Pamela Anderson i Tommy Lee byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii amerykańskiego showbiznesu. Najgłośniej mówiono o nich w kontekście wycieku taśmy z ich łóżkowych zabaw, o której niebawem ukaże się serial.

Pam & Tommy
Opublikowano pierwszy zwiastun serialu „Pam & Tommy” o słynnej sekstaśmie. Foto Instagram @pamandtommyonhulu

„Pam & Tommy” będzie ośmioodcinkową produkcją platformy Hulu, w której główne role odegrają Lily James oraz Sebastian Stan. Do sieci właśnie trafiła zapowiedź serialu. Internauci, wśród których początkowo przewijały się raczej negatywne opinie, teraz zdają się być zachwyceni – zwłaszcza charakteryzacją głównych postaci, ale także grą aktorską, której próbkę możemy podziwiać w zwiastunie.

„Pam & Tommy” – historia kontrowersyjnego romansu

Serial opowiadający o wycieku słynnej sekstaśmy będzie miał swoją premierę już 2 lutego 2022 roku. Po opublikowanym trailerze można się spodziewać produkcji zrealizowanej z pomysłem oraz dowcipem.

Oprócz Lily James oraz Sebastiana Stana w jedną z głównych ról wcieli się Seth Rogen – aktor komediowy znany z takich produkcji jak „Sąsiedzi”, „Wpadka” czy „Wywiad ze słońcem narodu”. Zagra on Randa Gauthiera, czyli aktora porno, który przyczynił się do wycieku sekstaśmy gwiazdy „Słonecznego patrolu” oraz perkusisty Motley Crue.

Erotyczny skandal

O historii Pameli Anderson oraz Tommy’ego Lee w latach 90. słyszał chyba każdy. Atrakcyjna aktorka i muzyk hardrockowego zespołu zakochali się w sobie i bardzo szybko pobrali. W trakcie miesiąca miodowego nagrali taśmę ze swoich łóżkowych zabaw, która nie miała ujrzeć światła dziennego. Stało się jednak inaczej. Sytuacja wywołała olbrzymi skandal jak na tamte czasy. Nagranie z erotycznych igraszek Pameli i Tommy’ego obiegło świat. Aktorka znana ze „Słonecznego patrolu” pozwała firmę, która upowszechniała materiał. Nic jednak nie mogło zatrzeć wrażenia, jakie wywołał wyciek taśmy. Nic więc dziwnego, że platforma Hulu zdecydowała się wyprodukować serial poświęcony tej historii.