Otwarcie nowego Concept Store na Mokotowskiej

27 kwietnia o godz. 19 odbył się event z okazji otwarcia pierwszego w Polsce Concept Store YES - eleganckiego butiku z biżuterią. Na wydarzeniu nie zabrakło celebrytów, blogerów oraz pięknych diamentów i innych błyskotek.

concept store yes 5 karatow

Concept Store Yes został otworzony na jednej z popularniejszej ulic w stolicy w zabytkowej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego w Warszawie, budynku o ponad stuletniej historii. Osoby odwiedzające Concept Store YES będą mogły nabyć inspirujące albumy poświęcone designowi, modzie czy, oczywiście, sztuce złotniczej. Na miejscu można także obejrzeć zdjęcia ze wszystkich sesji do Kalendarza YES autorstwa Agaty Pospieszyńskiej, a część fotografii będzie dostępna w sprzedaży w kolekcjonerskiej edycji sygnowanej podpisami autorów.

Na otwarciu zgromadziły się gwiazdy i dziennikarze. Wydawać by się mogło, że w dużym lokalu pomieszczą się wszyscy goście, jednak tłum zdawał się być zaskakujący nawet dla samych organizatorów. Goście wydarzenia mogli podziwiać kolekcję YES oraz niezwykły blask 5-karatowego pierścionka Metropolitan z wyjątkowym Diamentem Idealnym YES.

-Chcemy, by Concept Store YES stał się przyjaznym miejscem spotkań dla klientów, stylistów, blogerów, dziennikarzy i przyjaciół YES – mówi Monika Klejewska, Menedżer Marketingu YES.

Pojawili się m.in. Natalia Siwiec, Jessica Mercedes, Tomasz Jacyków, Paulina Krupińska, Ania Wendzikowska, Marcelina Zawadzka, Zuzanna Bijoch, a także bloger Modny Tata, Ekskluzywny Menel czy Jestem Kasia.