Piękne stopy na wakacje! Wygraj zestaw do pielęgnacji!

Konkurs, konkurs! Wchodźcie na naszego Facebooka, linkujcie artykuły , zgarnijcie zestaw do pielęgnacji stóp i cieszcie się pięknymi, schludnymi stopami na plaży, w japonkach i sandałkach!

konkurs stopy fb

Do wygrania zestaw pielęgnacyjny N*36 do stóp!

  • Intensywnie złuszczający peeling cukrowy do skóry twardej i zrogowaciałej;
  • Balsam do stóp i paznokci z kwasem AHA, intensywnie nawilżający;
  • Preparat przeciw wrastaniu paznokciu zmiękczający paznokcie o nawet 76%;

Aby wygrać należy:

znaleźć na portalu Obcasy.pl 2 dowolne artykuły dotyczące przygotowań do lata/wakacji/urlopu i podlinkować je pod postem konkursowym na naszym Facebooku!

Spośród osób biorących udział na Facebooku zostanie wylosowany zwycięzca!

Regulamin konkursu:

1. Konkurs rozpoczyna się 22 czerwca 2016 i będzie trwał do 10.00 29 czerwca 2016r. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 czerwca 2016r o godz. 12.00.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych. Zwycięzca po rozwiązaniu konkursu jest zobowiązany pozostawić swój komentarz przez przynajmniej 30 dni od dnia ogłoszenia wyników.

4. Wśród osób, które spełnią warunki konkursu jury redakcyjne wylosuje zwycięzcę.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia Konkursu czuwa Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z trzech jego pracowników.

6. Komisja Konkursowa wylosuje zwycięzcę, wśród osób, które spełniły kryteria konkursu.

7. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera. W przypadku nagród – biletów do teatru nie odpowiadamy za zmiany repertuaru lub odwołania spektaklu.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Lista uczestników zostanie zamieszczona na stronie konkursu. UWAGA ! Osoba, która otrzyma informację o nagrodzie musi napisać emaila na adres konkurs@obcasy.pl do organizatora do 7 dni.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu.