Pippa Middleton wychodzi za mąż!

Młodsza siostra księżnej Cambridge - Kate, własnie się zaręczyła! Potwierdziły się plotki, które zapoczątkowało zdjęcie lewej dłoni Philippy, na której zalśnił pierścionek z ogromnym brylantem.

Pippa Middleton attended the 'Shadow Dancer' UK film premiere, Cineworld Haymarket, Haymarket, London, England, Monday 13th August 2012.
Pippa Middleton. GA

Philippa „Pippa” Middleton (32 l.), zaistniała 5 lat temu, podczas ślubu starszej siostry z następcą brytyjskiego tronu – Williamem.

Od tego czasu miliony kobiet na całym świecie chciały wyglądać, jak ona, a szczególnie w jednym miejscu… Rozpoczęło się istne szaleństwo! Każda kobieta, która decydowała się na korektę plastyczną pośladków, pragnęła, aby wyglądały one dokładnie jak pupa młodszej z sióstr Middleton.

Jak widać, Pippa zachwyciła nie tylko miliony kobiet 😉 Mężczyzną, który się w niej zakochał jest 40-letni finansista James Matthews. O rękę swej ukochanej, poprosił ją w trakcie romantycznej podróży do Krainy Jezior – słynnego miejsca wypoczynku Anglików.

Jak podaje pałac Kensington, w którym mieszka brytyjska para książęca, William i Kate są „absolutnie zachwyceni” tą wiadomością. Cieszy się również ojciec przeszłej panny młodej – Michael Middleton, który uważa, iż młodsza córka i jej wybranek, to „wspaniała para”, a on życzy im „wspólnego szczęścia”.

Według doniesień agencji Associated Press, ślub ma się odbyć już w 2017 roku, na co z niecierpliwością czekamy!