Mamy polską Kylie Jenner

Honorota Skarbek, wcześniej znana jako Honey na stałe zadomowiła się w świecie celebrytów. Piosenkarka i blogerka modowa przeszła niesamowitą metamorfozę przez ostatni rok i śmiało możemy się teraz pochwalić naszą własną, polską Kylie Jenner!

 

screenshot @honkabiedronka
screenshot @honkabiedronka

Honorata Skarbek ma dopiero 23 lata, a przeszła więcej zabiegów medycyny estetycznej niż niejedna 50-latka. Zmieniła też swój styl życia, rzuciła alkohol i papierosy na rzecz zdrowej diety i ćwiczeń. Dzięki temu śmiało może się pochwalić świetną figurą. Okazuje się jednak, że to nie wystarczy.

Wokalistka regularnie uczęszcza na zabiegi liftingowania ciała oraz zabiegi kosmetyczne i „regenerujące”. Weszło jej to w krew na tyle, iż wydawać się może, że jest to już jakiś rodzaj uzależnienia. W prawdzie nie potwierdziła, że zoperowała sobie biust, jak donosiły portale, ale na pewno powiększyła sobie usta. Honorata Skarbek bez wątpienia ma teraz więcej wspólnego z popularną amerykańską modelką Kylie Jenner niż z Honey, którą była jeszcze rok czy dwa lata temu…