Rafał Maślak otworzył salon kosmetyczny!

Gwiazdy coraz częściej zaczynają współpracować z różnymi firmami otwierając przy tym własny biznes. Do tego grona dołączył też Rafał Maślak, który otworzył... salon kosmetyczny!

Screenshot Facebook Rafał Maślak
Screenshot Facebook Rafał Maślak

Celebryta, bo śmiało można już tak nazwać byłego Mistera Polski, po długiej współpracy z firmą Semilac, w której brał udział m.in. w projekcie „Plaża Semilac” postawił kolejny krok.

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie salonu kosmetycznego „Akademia Semilac Rafał Maślak”. Sam podkreślał wielokrotnie na swoich profilach, że robi to dla swojej ukochanej dziewczyny Kamili Nicpoń – to ona ma być tam główną stylistką paznokci. Robi to tylko dla niej! …choć salon sygnuje własnym nazwiskiem.

Screenshot Facebook Rafał Maślak
Screenshot Facebook Rafał Maślak

Na otwarciu nie mogło zabraknąć znajomych gwiazd. Pojawił się nowy Mister Polski Rafał Jonkisz, Agnieszka Kaczorowska, młodziutka blogerka Little Monster, DJ Adamus, Klaudia Wiśniowska czy Omenna Mensah.

Jeszcze przed wielkim wydarzeniem Rafał chwalił się, że w pracy nad salonem pomagają mu najbliżsi – jego tata i brat, z czego na bieżąco zdawał relację na Facebooku. Takich pracowitych chłopaków cenimy najbardziej!

Oni też się cenią. Za zwykły manicure hybrydowy w Akademii Semilac trzeba zapłacić przynajmniej 110 zł, a za przedłużenie paznokci metodą żelową 210! Za ich odnowę 175… Na szczęście zdobienie na dwóch paznokciach jest gratis! Uff, odetchnęłyśmy z ulgą.