Russell Crowe skomentował mecz Polska-Niemcy!

Wczorajszy mecz wzbudził w Polakach ogromne emocje. Kolejny raz stanęliśmy w szranki z niemiecką reprezentacją, która jako piłkarski mistrz świata, była faworytem spotkania. Każdy z nas jednak wierzył, że nasze Orły się nie ugną pod naciskiem Niemców. I tak też się stało!

Russell Crowe. GA
Russell Crowe. GA

W pierwszej połowie meczu, zdecydowanie dominowali niemieccy piłkarze. To oni częściej byli w posiadaniu piłki, a gra praktycznie toczyła się na naszej połowie. Jednak w drugiej części spotkania wszystko się zmieniło i nasza reprezentacja pokazała, na co ją stać!

Kilkukrotnie z szansy na gola nie skorzystał Arkadiusz Milik, zdobywca jedynej jak dotąd bramki w pierwszym meczu z udziałem Polaków przeciwko Irlandii Północnej.

Polsce kibicowali wszyscy – sportowcy, aktorzy, celebryci. I jak się okazuje, nie tylko nasze gwiazdy showbiznesu doceniły grę Orłów Nawałki… Mecz skomentował bowiem sam Russell Crowe! Australijski aktor, znany z takich hollywoodzkich filmów, jak Gladiator, czy Piękny umysł,  zamieścił na swoim Tweeterze komentarz: „Podoba mi się ta polska drużyna, teoretycznie stali na przegranej pozycji, czuć że to prawdziwa drużyna”

tweetPo meczu, zdobywca Oscara dodał jeszcze jeden tweet o treści: „Brawo Polsko. Z pewnością dobry wynik. Milik wisi nam wszystkim parę goli”.

tweet2
Nasi chłopcy spisali się na medal, co docenili jak widać nie tylko Polacy 🙂 Dziękujemy Russell, że nam kibicowałeś! A Arek Milik faktycznie powinien strzelić kilka bramek w najbliższym spotkaniu z Ukrainą 😉

Mecz Polska-Ukraina już w najbliższy wtorek, 21 czerwca o godz. 18.00. Trzymamy kciuki!!!