Saszan zaręczyła się. Kim jest jej ukochany?

Rok 2022 zaczął się dla Saszan obiecująco! Piosenkarka ogłosiła właśnie, że przyjęła zaręczyny swojego chłopaka. Kim jest jej wybranek?

Saszan zaręczyła się
Saszan zaręczyła się. Kim jest jej ukochany? Foto Instagram @saszan

Roksana Pindor, znana lepiej pod swoim scenicznym pseudonimem – Saszan, to polska wokalistka i autorka tekstów. Dzięki publikowanym w serwisie YouTube filmom udało jej się przedrzeć do świata muzyki i podpisać kontrakt z wytwórnią My Music. Zaowocowało to w 2014 roku albumem „RSP”, który dotarł aż do drugiego miejsca polskiej listy przebojów. Jednak sukcesy na scenie to nie jedyne, co układa się w życiu młodej artystki. Saszan zaręczyła się w minionego właśnie sylwestra. Tą szczęśliwą nowiną podzieliła się czym prędzej z fanami.

Saszan zaręczyła się

Na Instagrama, gdzie gwiazdę obserwuje prawie 220 tysięcy wielbicieli, Saszan wrzuciła zdjęcie z nowo upieczonym narzeczonym. Pojawił się też krótki filmik z całego zajścia, w którym można zobaczyć zaskoczone reakcje nie tylko piosenkarki, ale również przyjaciół pary. W towarzyszącym materiałom podpisie Saszan potwierdziła, że widoczny na jej dłoni pierścionek nie jest ledwie błyskotką.

– POWIEDZIAŁAM TAK!!!!!!!!!!!!💍 Nie mogę w to uwierzyć, jestem taka szczęśliwa, że ryczę cały dzień!!! Barti będzie moim mężem!!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SASZAN (@saszan)

Miłość XXI wieku

Ze swoim narzeczonym, Bartkiem, Saszan poznała się dzięki aplikacji randkowej. Para jest ze sobą od lat. Młoda wokalistka poświęciła ukochanemu nawet jedną ze swoich autorskich piosenek, „Remedium”. Utwór pojawił się na krążku „Hologram” z 2018 roku.