Seksowny biust Farnej na Fryderykach

Ewa Farna od długiego czasu jest krytykowana albo za wypadek samochodowy sprzed kilku lat albo za figurę w rozmiarze nieco większym niż przewiduje showbiznes. Na gali rozdania Fryderyków zaskoczyła jednak wszystkich!

Ewa Farna, Obcasy.pl
Ewa Farna, Obcasy.pl

Polsko-czeska piosenkarka w prawdzie nie dostała żadnej nagrody, ale zgasiła swoim wyglądem wszystkich nagrodzonych. Tylko o niej wszyscy dziś mówią! Wczorajszego wieczoru wystąpiła w Teatrze Polskim w roli osoby wręczającej nagrody. Jej stylizacja zrobiła wrażenie i na pewno zostanie zapamiętana z tego wydarzenia!

Poza nową fryzurą, której jest posiadaczką od kilku dni – krótkie falujące się włosy – wyeksponowała na imprezie swój kształtny biust. Pojawiła się w bordowym, dopasowanym do jej sylwetki garniturze – wąskie spodnie i przedłużona marynarka z czarnym wykończeniem.

Farna od lat podkreśla, że nadprogramowe kilogramy w żadnym razie nie wpędzają jej w depresję, a ona sama nie zamierza się głodzić. Nie można jednak odeprzeć wrażenia, że znacznie schudła i ze swoimi krągłymi piersiami wygląda naprawdę seksownie!

Więcej na temat gali znajdziecie tutaj: Nagrody Fryderyk 2016 rozdane!