Słuchaj audycji „Ciastko z dziurką” i wygrywaj nagrody!

Już dziś zapraszamy do słuchania audycji "Ciastko z dziurką", która jest emitowana w każdą środę. Po raz kolejny przedstawimy damski i męski punkt widzenia na tematy męsko-damskie. Tym razem poruszymy kwestię wróżbiarstwa! A swoją obecnością zaszczyci sama wróżka Ormiana! Słuchajcie koniecznie!

konkurs hobby

Drogie Czytelniczki,

Ile z Was nigdy nie przeczytało horoskopu? I ilu z Was nigdy nie przeszło przez myśl, żeby wybrać się do wróżki? No właśnie! We wróżby nikt nie wierzy z zasady i w teorii! W praktyce sprawa wygląda trochę inaczej… Dlatego w naszej środowej audycji porozmawiamy z samą wróżką Orianą! Nie możecie tego przegapić! A przy okazji możecie zgarnąć zestaw świetnej bielizny!

O nagrodzie:

Komplet czarnej bielizny Baby Doll w rozmiarze 38-40 widoczny na zdjęciu

Co zrobić, aby wygrać?

1. Wystarczy, że zadzwonisz do redakcji Radia Hobby pod numer telefonu +48 22 7 666 666 (cena za połączenie wg stawki operatora) w trakcie trwania audycji (środa, 4 maja br między 11.00-12.00) i powiesz nam czym jest Baba Ghanoush i jaki przepis z jej wykorzystaniem widnieje na naszym portalu (Podpowiedź znajdziesz na stronie Obcasy.pl w dziale „Kuchnia”)

2. polubisz fanpejdż Obcasy.pl i Audycja „Ciastko z dziurką” oraz Radio Hobby na Facebooku oraz udostępnij informację o audycji na swoim profilu.

Nowa audycja „Ciastko z dziurką”

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do słuchania radia Hobby i naszego cyklu „Ciastko z dziurką” nadawanego w każdą środę o 11.00, w którym będziecie mogli wygrać ciekawe nagrody.

Radio Hobby

Radio HOBBY 89,4 FM to obecnie najdynamiczniej rozwijające się medium w północnej Aglomeracji Warszawskiej i w północnej części Mazowsza. Codziennie tysiące (między innymi) Legionowian, Nowodworzan, mieszkańców Serocka, Nieporętu, Wołomina, Radzymina, Białołęki, Bemowa, Targówka, Pragi Północ, Tarchomina, …,  wybiera radio NAJLEPSZE NA MAZOWSZU.

Regulamin konkursu

1. Konkurs rozpocznie się 4 maja o godzinie 11.00 i  będzie trwał przez godzinę do 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z prawidłową odpowiedzią na zadane pytanie, która padnie podczas rozmowy ze słuchaczem.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu i Radia Hobby.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wygra słuchacz, który zadzwoni i odpowie na pytanie konkursowe.

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu czuwa autor audycji.

6. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres konkurs@obcasy.pl z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Informacja o wygranej słuchaczce zamieszczona zostanie na stronie konkursu.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu lub będzie możliwa do odebrania w redakcji Radia Hobby.