Słuchaj audycji „Ciasto z dziurką” w Radiu Hobby i WYGRAJ kompendium wiedzy kulinarnej Appetita!

Już dziś zapraszamy do słuchania audycji "Ciastko z dziurką", która jest emitowana w każdą środę. Po raz kolejny przedstawimy damski i męski punkt widzenia na tematy męsko-damskie. Tym razem poruszymy temat obrzędów i tradycji Świąt Wielkanocnych!

Konkurs Appetita
Konkurs Appetita

Kochani!

Aby zachęcić Was do słuchania audycji z udziałem Obcasów i zmotywować do udziału w konkursie również nasze czytelniczki mamy wspaniałą nagrodę!
Jest nią zestaw od Appetity:

Wspaniała książka kucharska „Kuchnia uwodząca aromatem”, która jest czymś więcej niż tylko książką kucharską – to miejsce, gdzie spotykają się smaki ze wszystkich stron świata, oszałamiające dania oraz eksplozja aromatów. „Kuchnia uwodząca aromatem” to kompendium wiedzy kulinarnej, przewodnik po najsmaczniejszych zakątkach świata, zbiór fascynujących przepisów oraz opisów ziół i przypraw, z praktycznymi poradami, jak je komponować w potrawach. Do książki dołączamy zestaw najbardziej aromatycznych przypraw Appetita.

Co zrobić, aby wygrać?

1. Wystarczy zadzwonić do redakcji Radia Hobby pod numer telefonu +48 22 7 666 666 (cena za połączenie wg stawki operatora) w trakcie trwania audycji (środa, 23 marca br między 11.00-12.00) i podać przepis świąteczny ze strony Obcasy.pl, który najbardziej Wam się spodobał i chciałybyście z niego skorzystać z okazji nadchodzącej Wielkanocy! (Świątecznych przepisów szukajcie w zakładce „Kuchnia”)

2. polubić Obcasy.pl i Radio Hobby na Facebooku oraz udostępnić informację o audycji na swoim fanpage.

Nowa audycja „Ciastko z dziurką”

Jednocześnie chcielibyśmy zachęcić do słuchania radia Hobby i naszego cyklu „Ciastko z dziurką” nadawanego w każdą środę o 11.00, w którym będziecie mogli wygrać ciekawe nagrody.

Radio Hobby

Radio HOBBY 89,4 FM to obecnie najdynamiczniej rozwijające się medium w północnej Aglomeracji Warszawskiej i w północnej części Mazowsza. Codziennie tysiące (między innymi) Legionowian, Nowodworzan, mieszkańców Serocka, Nieporętu, Wołomina, Radzymina, Białołęki, Bemowa, Targówka, Pragi Północ, Tarchomina, …,  wybiera radio NAJLEPSZE NA MAZOWSZU.

Regulamin konkursu

Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw Appetita: Książka „Kuchnia uwodząca aromatem” i zestaw przypraw Appetita!

1. Konkurs rozpocznie się 23 marca o godzinie 11.00 i  będzie trwał przez godzinę do 12.00. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z prawidłową odpowiedzią na zadane pytanie, która padnie podczas rozmowy ze słuchaczem.

2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna poza pracownikami i współpracownikami portalu i Radia Hobby.

3. Uczestnik wyraża zgodę na publikację swoich danych pozostawionych w komentarzu oraz na przetwarzanie danych w celach działań marketingowych.

4. Wygra słuchacz, który pierwszy poda wybrany przez siebie przepis wielkanocny pochodzący z portalu Obcasy.pl

5. Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu czuwa autor audycji.

6. Portal nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie wadliwych nagród lub opóźnienie z winy poczty lub innego kuriera.

8. Nagroda nie podlega również wymianie na wartość gotówkową lub inną nagrodę. Wszelkie reklamację należy zgłaszać na adres [email protected] z podaniem powodu oraz dokładnych danych osobowych w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.

9. Informacja o wygranej słuchaczce zamieszczona zostanie na stronie konkursu.

10. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 21 dni roboczych od zakończenia konkursu lub będzie możliwa do odebrania w redakcji Radia Hobby.