Światowy Dzień Seksu: Wygraj 5-tomową sagę erotyczną „Dotyk Crossa”!

7 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Seksu! Namawiać do świętowania nikogo nie trzeba, ale jeżeli z tej okazji chcecie zgarnąć wyrafinowaną, prowokacyjną, podniecającą i bardzo erotyczną książkę to świetnie trafiłyście!

konkurs sexiflexi

Drogie Czytelniczki,

Z okazji 7 czerwca, czyli Światowego Dnia Seksu mamy dla Was konkurs! Mamy nadzieję, że lubicie powieści z nasyconym erotyzmami romansem! My uwielbiamy! Wystarczy, że krótko odpowiecie na pytanie, a saga „Dotyk Crossa” będzie Wasza!

Do wygrania:

3 x  5-tomowa saga „Dotyk Crossa” autorstwa Sylvii Day

Powieść, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie. Powieść, która jest najszybciej sprzedającym się tytułem ostatniej dekady. Jedyna taka powieść erotyczna, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

To wyrafinowana, prowokacyjna, podniecająca, bardzo erotyczna I świetnie napisana książka. Kto polubił Pięćdziesiąt twarzy Greya, pokocha Dotyk Crossa.

Aby wygrać należy:

  • Zamieścić w komentarzu pod postem swój pomysł na seksowną i kuszącą randkę! (Bez opisów scen erotycznych. Tę stronę odwiedzają też niepełnoletni:) – komentarz nie może być dłuższy niż 500 znaków ze spacjami)
  • Polubić Obcasy.pl i zaprosić do polubienia strony 3 osoby (Proszę oznaczać te 3 osoby w komentarzu na Facebooku pod postem dotyczącym TEGO KONKURSU).

3 najciekawsze – wg redakcyjnego jury – propozycje zostaną nagrodzone kompletem 5 książek z serii „Dotyk Crossa” Sylvii Day.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj 07.06.2016 i kończymy 13.06.2016r. o godz. 10.00.

Wyniki ogłosimy 13 czerwca o godzinie 12.00.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>

Wyniki:

Gratulujemy kreatywności!! Oby te wymarzone randki spełniły się jak najszybciej! A tymczasem będziecie mogły poznać bliżej „Dotyk Crossa”…:)

Zwyciężczynie prosimy o wiadomość z dopiskiem „Dotyk Crossa” na  konkurs@obcasy.pl z danymi do wysyłki (imię nazwisko, adres oraz numer telefonu) w ciągu 7 dni od rozwiązania konkursu.

Dane zostaną przekazane do sponsora konkursu, który wyśle nagrody.