Sylwester Stallone dementuje doniesienia o swojej śmierci

W ostatnim czasie w mediach rządzą fakenewsy. W poniedziałek 19 lutego ktoś ogłosił, że Sylvester Stallone nie żyje. Amerykańskim dziennikarzom udało się potwierdzić, że doniesienia o śmierci Sylvestra Stallone to zwykła fałszywa plotka. Jak do sytuacji odniósł się Stallone?

Foto instagram.com/cinemasmylove

Fakenewsy stają się plagą internetu. Ich autorzy nie znają granic i tworzą materiały wręcz szkalujące znane osoby. Sylvester Stallone skończył 71 lat. Jest jednym z najsłynniejszych aktorów filmów akcji. Najbardziej znane role z lat 80. i 90. to seria o Rambo oraz Rocky. Plotki dotyczące śmierci należą do najprostszych chwytów osób, chcących zyskać na popularności wpisu. Jednak przekazywanie takich informacji to wprowadzanie w błąd fanów i wywoływanie niepotrzebnego poruszenia w mediach.

Jak aktor odniósł się do zaistniałej sytuacji? Nie opuszcza go poczucie humoru i dystans do siebie. Nie powstrzymał się od komentarza na Facebook’u oraz Instagramie.

-Zignorujcie proszę te głupoty… Żywy, szczęśliwy i zdrowy. Ciągle się biję! – tak całą sprawę komentuje Sylwester Stallone.