Ed Sheeran ma tajemniczą narzeczoną

Wszyscy znają piosenkę Eda Sheerana ,,Perfect'' w której gwiazdor śpiewa o ukochanej z dzieciństwa. Do dzisiaj braliśmy to za piękną fantazję artysty. Tymczasem za romantycznymi słowami kryła się postać aktualnej narzeczonej piosenkarza. Tylko kim ona jest?

Foto.instagram.com/explore/tags

Cherry Seaborn bo o niej mowa to wieloletnia przyjaciółka Eda. Para zna się od dzieciństwa, razem spędzali młodość w Thomas Mills High School. Piosenkarz długo nie mógł zdobyć się na wyznanie swoich uczuć, zakochiwał się i rozstawał z innymi dziewczynami, aby w końcu powrócić do swojej szkolnej miłości w 2015 roku. Są razem już od 3 lat!

Jedno Edowi trzeba przyznać: jest nie tylko romantyczny, ale też doskonale ukrył swoją kobietę przed mediami. Dopiero niedawno gwiazdor podzielił się wiadomością o zaręczynach w mediach społecznościowych. Napisał na swoim instagramie: Zaręczyłem się tuż przed Nowym Rokiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zakochani, nasze koty również są podekscytowane xx.

Got myself a fiancé just before new year. We are very happy and in love, and our cats are chuffed as well xx

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Wybranka serca Eda jest księgową i skończyła Duke University w Północnej Karolinie. Kocha też grać w hokeja na trawie. A jak zareagowały fanki Eda na wieść o zaręczynach? Panie, zamiast żałować, że nie staną z piosenkarzem na ślubnym kobiercu, cieszą się ze szczęścia przyszłej pary młodej. Pozostaje tylko czekać na ogłoszenie daty ślubu.