Taylor Swift i Calvin Harris – ślubu nie będzie!

Czarne chmury wiszą ostatnio nad związkami! Zaczęło się od Johnnego Deppa i Amber Heard - to ma być najtrudniejszy rozwód w Hollywood. Teraz rozstała się kolejna uwielbiana para - Taylor Swift i Calvin Harris.

Taylor Swift, Calvin Harris, GA.
Taylor Swift, Calvin Harris, GA.

Byli ze sobą 15 miesięcy – dokładnie tyle, ile małżeństwem byli Johnny i Amber. Magazyn People informuje, że ślubu jednak nie będzie. Nie wiadomo jeszcze dlaczego, ponieważ ani wokalistka ani DJ nie wypowiedzieli się do tej pory na temat powodu zerwania zaręczyn.

Jeszcze nie dawno Taylor w wywiadzie dla Vogue’a mówiła, że jest bardzo szczęśliwa, a swój związek nazywała „magicznym”. Więcej o tym tutaj.

3 miesiące temu świętowali też rocznicę swojego związku. Taylor Swift zdradziła fanom jak świętowała pierwszą rocznicę związku.

Czy możliwe, że taka wielka miłość nie przetrwała wypadku, któremu uległ Calvin Harris kilka tygodni temu? A może wielki rozwód Johnnego i Amber przyćmił ich życie na pierwszych stronach tabloidów?

Para zamierzała się pobrać w najbliższych miesiącach i zamieszkać w nowym, wspólnym domu. Taylor i Calvin podpisali już nawet umowę z wykonawcą posiadłości nad brzegiem oceanu… Jak widać – za wcześnie. Może jednak lepiej, że rozstali się przed ślubem niż po.