The Weeknd jest w związku. Co wiemy o wybrance muzyka?

Artysta kilka dni temu świętował 32. urodziny. Podczas przyjęcia przyłapano go na namiętnych pocałunkach z tajemniczą kobietą. Media bardzo szybko odkryły, kim jest nowa ukochana piosenkarza.

The Weeknd
The Weeknd jest w związku. Co wiemy o wybrance muzyka?. Foto Instagram @theweeknd

W ostatnim czasie pojawiało się wiele spekulacji na temat życia uczuciowego wokalisty ukrywającego się pod pseudonimem The WeekndAbel Makkonen Tesfaye, bo tak naprawdę nazywa się Kanadyjczyk, kilkukrotnie był widziany w towarzystwie Angeliny Jolie, a więc nic dziwnego, że powstały plotki mówiące o ich romansie. Gwiazdy nigdy nie potwierdziły jednak związku. Teraz natomiast okazuje się, iż najpewniej relacja z byłą żoną Brada Pitta zaliczała się do przyjacielskich, bowiem autor takich hitów jak „Blinding Lights” czy „Save Your Tears” spotyka się z inną kobietą. Kim jest jego partnerka?

The Weeknd jest w związku

Artysta, który w zeszłym tygodniu świętował 32. urodziny, postanowił urządzić przyjęcie, na którym pojawiły się rzesze gwiazd i celebrytów. Wśród zaproszonych gości byli m.in. aktorka Hilary Duff, raper Drake czy koszykarz Tristan Thompson. Podczas imprezy solenizant nie krył swoich uczuć wobec jednej z zaproszonych osób. Na uchwyconych przez paparazzi kadrach widać, jak Kanadyjczyk namiętnie całuje pewną kobietę.

Co wiemy o nowej wybrance piosenkarza?

Jak się szybko okazało, jest to Simi Kharda – influencerka, która wraz z siostrą bliźniaczką posiada własną markę w branży beauty, a ponadto zajmuje się modelingiem. Nieobca jej także kariera DJ-ki. Co ciekawe, 28-latka przyjaźni się z Bellą Hadid, która przez długi czas tworzyła związek z The Weeknd. Simi to także bliska znajoma Kendall i Kylie Jenner.

Historia związków muzyka

Jeden z najpopularniejszych artystów ostatnich lat ma za sobą kilka głębszych relacji z osobami z showbiznesu. Od 2015 do 2017 roku umawiał się z Bellą Hadid. Gdy para postanowiła się rozstać, Abel stworzył związek z Seleną Gomez. Potem jednak znów wrócił do Belli, którą ponoć wielokrotnie zdradzał. Ostatecznie para rozstała się w 2019 roku.
Wiadomo również, że piosenkarz mierzył się z uzależnieniem od narkotyków. Teraz jednak wydaje się, że uporał się ze swoimi demonami, a każdy jego utwór odnosi coraz większy sukces.