Viola Kołakowska komentuje twórczość Blanki Lipińskiej

Polska aktorka i stylistka na swoim Instagramie wypowiedziała się na temat powieści erotycznej Blanki Lipińskiej. Co napisała?

Viola Kołakowska poniża Blankę Lipińską. Foto Instagram @blanka_lipinska

W lutym do kin wchodzi film „365 dni” na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Powieść zyskała duży rozgłos. O czym opowiada? Po krótce – główna bohaterka, w której rolę wciela się Anna-Maria Siekulcka, wyjeżdża ze znajomymi na wakacje do Sycylii. Tam zostaje porwana przez szefa rodziny mafijnej, a dalsza fabuła toczy się niczym w „50 twarzach Greya”. Viola Kołakowska postanowiła zabrać głos w sprawie szumu, który wywołała wokół siebie ekranizacja.

Stylistka na swoim Instagramie udostępniła post, w którym pod przekreślonym zdjęciem Blanki Lipińskiej napisała: Stop „kulturze” niskiej.

Viola Kołakowska poniża Blankę Lipińską. Foto Instagram @violakolakowska

Najwyraźniej Viola nie jest zachwycona masowym zainteresowaniem niezbyt ambitną literaturą i kinem, ale nie powinna być tym faktem zaskoczona – taki mechanizm funkcjonuje nie od dziś. Wyrażając swoją opinię rozpaliła jedynie możliwie przyszły konflikt, bo z pewnością jej wpis nie uszedł uwadze Blanki.

Viola Kołakowska poniża Blankę Lipińską. Foto Instagram @violakolakowska