Wakacje marzeń – wynajem jachtu w Chorwacji

Zastanawiasz się nad tym, jak w tym roku spędzić wakacje? Marzy Ci się coś wyjątkowego? Jeśli tak, sprawdź wynajem jachtu w Chorwacji - to doskonały pomysł na wakacyjną przygodę!

Wakacje marzeń – wynajem jachtu w Chorwacji

Chorwacja nie bez powodu tak często wybierana jest przez Polaków, jako kierunek wakacyjnych wojaży. W 2018 roku na ten kierunek zdecydowało się około miliona Polaków.

Dlaczego tak często wybieramy Chorwację? Bo ta zachęca ciepłym Morzem Adriatyckim, przepięknymi krajobrazami, atrakcjami turystycznymi, małymi miasteczkami, a także wielkimi kurortami, czy malowniczymi wyspami. Co więcej — to wczasy, które cenowo są naprawdę dostępne dla większości z nas. Czy decydujemy się na wynajem jachtu, czy może rodzinne wakacje z dziećmi, w którymś z resortów.

Wakacje marzeń – wynajem jachtu w Chorwacji

Wynajem jachtu w Chorwacji

To świetny sposób na wyjątkowe spędzenie wakacji, nieco inne niż zazwyczaj! Wynajem jachtu w Chorwacji nie należy do najdroższych, a pozwala na pewną dozę wakacyjnej przygody i oryginalny sposób na zwiedzanie kurortów, czy malowniczych wysepek, których w Chorwacji nie brakuje! Chorwacja zapewnia świetne warunki do spędzania wakacji pod żaglami. W portach na turystów czekają setki jachtów do wyboru. Można wybrać małe jachty, jak i te, które pomieszczą znacznie więcej osób. Najpopularniejszy okres na żeglugę to lipiec i sierpień, aczkolwiek dla tych ceniących sobie spokój, lepszy będzie sezon średni bądź niski, czyli: kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień i październik.

Ile to kosztuje?

Wynajem jachtu w Chorwacji w okresie „wysokim” sezonu w Chorwacji wynajmem starszego jachtu z dwiema dwuosobowymi kabinami kosztuje 1500-1800 euro za tydzień. Za jacht nowy należałoby zapłacić ok. 500 euro więcej. To rozwiązanie będzie idealne dla rodzin bądź grup znajomych do 4-5 osób. W przypadku wynajmu jachtu na grup 10 i więcej osób ta przyjemność zmieści się w cenie 4000 – 6000 euro.

Kiedy jest najtaniej?

W sezonie średnim i niskim te ceny znacząco spadają. Dlatego, jeśli chcecie wynająć jacht w Chorwacji najmniejszym możliwym kosztem, celujcie w sezon niski. Wtedy ceny są nawet o połowę niższe niż w sezonie wysokim.

Marzą Ci się inne wakacje, niż zazwyczaj? Zdecyduj się na Chorwację i przeżyj coś naprawdę wyjątkowego. Wynajem jachtu to sposób na niezapomniane spędzenie czasu i nową wakacyjną rozrywkę!

Wpis znaleziono dzięki:

- Wakacje w Chorwacji

- Jacht w Chorwacji

- Wynajęcie jachtu