Wiemy kto jest ambasadorką nowego zapachu Ralph Lauren

Ralph Lauren ogłosił, kto będzie twarzą jego najnowszych kobiecych perfum ”Woman”. To amerykańska aktorka – Jessica Chastain. Jest to już druga celebrytka promująca tę markę w historii.

jessicachastain.Instagram

Ralph Lauren słynie głównie z męskich zapachów perfum. Zdecydował się także stworzyć zapach dla kobiet „Woman”. To jednak nie pierwszy taki pomysł znanej marki. Ostatnie wyszły na rynek w 2008 roku i nazywały się „Notorious”. A jeszcze wcześniej powstały „Romance”, który nadal są jednymi z najlepiej sprzedających się perfum w USA.

Sam Ralph Lauren mówi o zapachu, że ma identyfikować kobiece piękno. Mają łączyć zmysłowość i delikatna męską nutę. Inspiracją były rozwiane włosy u kobiet w smokingach. Sama buteleczka jest owlna i ozdobiona różowym złotem.

Dlaczego Chastain?

Aktorka idealnie odzwierciedla wrażliwość i wewnętrzną siłę jednocześnie. Jest spokojna, ale jednocześnie potężna. Jest działaczką na rzecz równości kobiet w Hollywood i stara się obalać stereotypy.

Aktorka wskazuje na silę kobiet. Już nie jest tak jak w dawnych czasach, kiedy panie były utożsamiane ze słabościami. Dziś odchodzi się od tych przekonań i buduje się wizerunek kobiety silnej i niezależnej. Definicja staje się bardziej elastyczna i zależna od indywidualnej sylwetki.

Takie są właśnie nowe perfumy. Gino Luci – wiceprezydent marketingu Ralpha Laurena, zaznacza, że przy pomocy social media można pomóc w budowaniu wizerunku takiej kobiety. Dlatego cała kampania ma oficjalny hashtag: #WomenAboveAll.

Na Instagramie ralphlauren opublikował informację o nowych perfumach „Woman”

Introducing the face of Woman by Ralph Lauren, @JessicaChastain. #WomanAboveAll

Post udostępniony przez Ralph Lauren (@ralphlauren)

Woman, a new eau de parfum by Ralph Lauren, celebrates the dualities that define the modern woman.

Post udostępniony przez Ralph Lauren (@ralphlauren)