Wojciech Amaro zrezygnował z prowadzenia „Hell’s Kitchen”! Zastąpi go inna gwiazda!

Wiemy kto zostanie nowym prowadzącym programu "Hell's Kitchen: Piekielna Kuchnia"!

Fot. Darek Kuźniak i Wojciech Amaro. GA
Fot. Darek Kuźniak i Wojciech Amaro. GA

Podczas finału 5 edycji programu „Hell’s Kitchen” Wojciech Amaro zaskoczył wszystkich ogłaszając, że rezygnuje z udziału w kolejnych edycjach. Zaskoczenie było duże ponieważ o tej decyzji nie wiedzieli nawet sami producenci programu, a co dopiero widzowie.

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w „Hell’s Kitchen” skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z „Piekielną Kuchnią” – chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły. Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. „Hell’s Kitchen” jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie „TOP CHEF Polska” i zaczynam pracę nad nowym projektem. – skomentował Wojeciech Amaro.

Od razu po ogłoszeniu tej informacji pojawiły się liczne spekulacje na temat tego, kto zastąpi tego charyzmatycznego szefa kuchni i prowadzącego. I tutaj, kolejne zaskoczenie!

Nowym prowadzącym „Hell’s Kitchen” został Dariusz Kuźniak, czyli finalista pierwszej edycji programu „Top Chef”. Wybór zaskakujący ale może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dariusz Kuźniak to nie tylko bardzo energiczny i pełen pasji szef kuchni, ale także bliski współpracownik Wojciecha Amaro. Możemy więc liczyć na wzajemna wymianę doświadczeń!

Dowiedzieliśmy się także, że propozycję, aby poprowadzić program otrzymał Pascal Brodnicki i Robert Sowa. Żaden z nich nie zgodził się na udział w programie.