50-letnia Janet Jackson urodziła swoje pierwsze dziecko!

Cudowne chwile dla Janet Jackson! 3 stycznia rzecznik wokalistki ogłosił, że artystka w końcu została matką i urodziła zdrowego chłopca.

Janet Jackson attends amfAR's 20th Annual Cinema Against AIDS during The 66th Annual Cannes Film Festival at Hotel du Cap-Eden-Roc on May 23, 2013 in Cap d'Antibes, France.
50-letnia Janet Jackson urodziła swoje pierwsze dziecko! GA

To był dla wszystkich spory szok, kiedy kilka miesięcy temu Janet Jackson ogłosiła, że wraz z mężem Wissamem Al Mana, spodziewają się narodzin ich pierwszego dziecka. Wokalistka początkowo ukrywała informację o ciąży, ale w momencie gdy była zmuszona odwołać trasę koncertową i umotywowała to informacją, że „mają plany związane z rodziną”, wielu fanów domyśliło się, że może chodzić o odmienny stan Janet.

Jackson i Al Mana od jakiegoś czasu starali się o potomstwo, będąc pod opieką specjalistów od płodności. Wysiłki przyniosły skutek.

Sama piosenkarka nie pokazała jeszcze zdjęcia swojego dziecka na Instagramie, mimo to pod jej najnowszymi zdjęciami w serwisie pojawiło się tysiące gratulacji od fanów.

Przedwczoraj rzecznik wokalistki ogłosił, że artystka została szczęśliwą mamą! Menadżer przekazał, że:

Janet Jackson i jej mąż Wissam Al Mana są podekscytowani narodzinami syna Eissa Al Mana. Poród odbył się bez żadnych komplikacji. Teraz Janet potrzebuje odpoczynku.

Szczerze gratulujemy!

janet1
Gratulacje pod najnowszym postem Janet. Fot. Instagram