Agnieszka Kaczorowska została mamą! Jaka jest płeć dziecka?

Duże zmiany w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. Na świat przyszło bowiem jej pierwsze dziecko.

Foto. Instagram @agakaczor

Jeszcze nie tak dawno publikowaliśmy relację z hucznego, toskańskiego wesela Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Macieja Peli. Teraz małżeństwo przeżywa kolejny etap – 26 lipca na świat przyszło ich pierwsze maleństwo. Oboje postanowili podzielić się radosną nowiną na swoich Instagramowych profilach, a także podziękować szpitalowi oraz lekarzom za opiekę. „Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie. Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach.” – wyznała na swoim profilu aktorka i umieściła w poście intymne, wzruszające zdjęcia z pobytu w szpitalu.

Teraz gwiazda jest już w domu i została powitana przez bliskich prezentami – ukochany podarował jej bukiet kwiatów, a rodzina własnoręczne przygotowany upominek dla malucha. „Czas rozpocząć cudowną przygodę!” – napisała podekscytowana.

Partner tancerki nazwał ją swoją bohaterką, a ich nowo-narodzone dziecko to… dziewczynka! „Oszalałam z miłości do niej! I choć czasem nie wiem czy jest noc czy jest dzień… i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego co mi komunikuje… to ja chcę już tylko TAK! Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby… po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie!” – wyznała świeżo upieczona mama, pozując do zdjęcia z córką na rękach.

Gratulujemy!!!

Wpis znaleziono dzięki:

- Agnieszka Kaczorowska

- ciąża

- dziecko