Angelina Jolie waży 34 kilogramy i jest karmiona przez sondę?!

Przerażające doniesienia zza Oceanu! Co się dzieję z piękną aktorką?!

jolie
Angelina Jolie waży 34 kilogramy i jest karmiona przez sondę?!

O zastraszająco niskiej wadze aktorki mówi się od dłuższego czasu. Jednak do niedawna całą uwagę mediów skupiał rozwód aktorki z mężem Bratem Pittem. Kilka dni temu temat niedowagi Jolie powrócił na pierwsze strony gazet!

Amerykański tabloid „National Enquirer” opublikował na swojej okładce wstrząsające zdjęcia Angeliny Jolie. Aktora jest na nich potwornie wychudzona, ma zapadnięte oczy i policzki, jej skóra jest poszarzała i pełna głębokich bruzd. Co więcej, gazeta upubliczniła też zdjęcia, na których Angelina potyka się i traci równowagę. Ponoć gwiazda waży zaledwie 76 funtów, czyli około 34 kilogramów. Jeśli to prawda, jej stan jest naprawdę poważny.

angelina2
Angelina Jolie waży 34 kilogramy i jest karmiona przez sondę?!

angelina

„Wychudzona i bliska śmierci Angelina może przeżyć tylko dzięki przyjmowaniu płynnych posiłków, które podawane są jej przez specjalną tubę założoną w nosie”. Aktorka znajduje się pod całodobową opieką lekarzy po tym, jak jej waga spadła do 34 kilogramów, a ona sama cierpi z powodu katastrofalnego rozpadu małżeństwa.” – czytamy w „National Enquirer”.

Informator, którego cytuje tabloid, potwierdza, że Angelina załamała się z powodu rozwodu z Bradem, do którego sama doprowadziła. Część amerykańskich portali plotkarskich zaprzecza doniesieniom „National Enquirer”, twierdząc, że do końca nie wiadomo, kiedy te zdjęcia zostały zrobione.

Jaka jest prawda? Czas pokaże… Teraz należy czekać na najnowsze zdjęcia aktorki.