Anna Lewandowska rusza z ekologiczną marką!

Po sukcesie sieci Foods by Ann Anna Lewandowska szykuje nowy projekt. Śledźcie uważnie jej Instagram, na którym przygotowała już nowe konto marki!

Foto. Facebook @healthyplanbyann

Żona Roberta Lewandowskiego oprócz promowania zdrowego stylu życia i bycia znaną trenerką, jest również kobietą przedsiębiorczą. Posiada już trzy własne marki – popularną sieć kawiarni z dietetyczną żywnością Healthy Store Foods by Ann, centrum treningowe Healthy Center by Ann, a także platformę oferującą akcesoria dziecięce Baby by Ann.

Latem na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiła się zajawka nowego projektu o nazwie @anna_lewandowska_new_project. Póki co możemy tam przeczytać: „Chcesz poznać wszystkie produkty przed premierą? Załóż słuchawki, zrelaksuj się, zamknij oczy i słuchaj…”. Konto zebrało już prawie 20 tysięcy obserwujących. Na stronie marki odbywa się oficjalnie odliczanie.

Znając Anię Lewandowską, prawdopodobnie będzie to coś związanego ze Zdrowiem lub branżą Beauty. W sieci pojawiają się już domysły, a nawet oficjalne przecieki – nowy biznes ma nosić nazwę Moodiphy i zajmować się produkcją naturalnych kosmetyków!

Nie możemy doczekać się premiery.

Wpis znaleziono dzięki:

- Anna Lewandowska

- Foods by Ann

- Moodiphy