Beata Kozidrak załamana po stracie brata. Czy Bajm odwoła jubileuszową trasę koncertową?

Niedawno zmarł brat wokalistki zespołu, Jarosław Kozidrak. Czy artystka pogrąży się w żałobie i zawiesi działalność legendarnej grupy Bajm?

foto instagram.com/beatakozidrak

63-letni brat Beaty Kozidrak zmarł niespodziewanie, co wywołało ogromne poruszenie wśród członków zespołu i fanów. Syn Jarosława zdradził w wywiadzie dla „Super Expressu”, że jego ojciec już od dawna borykał się z problemami zdrowotnymi i cierpiał na cukrzycę.

W tym roku zaplanowana była jubileuszowa trasa zespołu Bajm, upamiętniająca 40 lat obecności na scenie. Wiele spośród największych przebojów grupy współtworzył Jarosław Kozidrak, m.in. „Piechotą do lata” i „Józek, nie daruję ci tej nocy”.

W związku z nieszczęściem, jakie dotknęło wszystkich członków zespołu, fani zaczęli obawiać się, czy trasa w ogóle się odbędzie. Na szczęście Beata Kozidrak uspokoiła ich, zamieszczając wpis na Instagramie. – Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z planem. Muzyka zawsze była dla mnie terapią. Jestem pewna, że spotkania z publicznością pomogą mi przejść ten bolesny czas. – pisała Beata KozidrakFani mogą odetchnąć z ulgą i wesprzeć muzyków w czasie trasy koncertowej.

 

Z całego serca dziękuję wszystkim za wsparcie i wyrazy współczucia po śmierci mojego brata. To były bardzo trudne dni, które spędziłam z najbliższą rodziną. Przez ten czas wyłączyłam się i byłam z dala od chaosu, który panował w mediach. Dziś, po przeczytaniu serii artykułów na mój temat jak i mojej rodziny, jestem zaskoczona jak daleko mogą posunąć się media w kwestii przekazu informacji. Nie potrafię opisać jak bardzo przybiły mnie zdjęcia z pogrzebu, które pojawiły się na portalach plotkarskich. Czuje wielki żal do ludzi, którzy publikują nieprawdziwe wiadomości dotyczące mojego byłego męża. Andrzej jako współzałożyciel zespołu BAJM oraz wieloletni przyjaciel śp. Jarka był obecny na pogrzebie. Wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z planem. Muzyka zawsze była dla mnie terapią. Jestem pewna, że spotkania z publicznością pomogą mi przejść ten bolesny czas.

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)