Cavilipoliza – mniej w obwodzie i bez cellulitu! Bez użycia skalpela

Jak pozbyć się ‘boczków’ lub ‘bryczesów’ bez ingerencji skalpela i wykorzystywania bezcennego urlopu..? Czyżby wymarzona figura była w zasięgu ręki?

Pixabay
Pixabay

Zabieg Cavilipolizy to połączenie zabiegu Aqalyx z technologią zastosowaną w urządzeniu Coax Med – falami ultradźwiękową (Coax Cv) i radiową (Coax RF). Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a zmiany będą zauważalne dla otoczenia w stosunkowo niedługim czasie, zupełnie jakbyśmy odkryły nowy, skuteczny trening lub dietę-cud!

Czym jest Cawilipoliza?

Cavilipoliza umożliwia łatwe i stosunkowo szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej z miejsc, nawet najbardziej odpornych na ćwiczenia i dietę! Efekty widać już po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu, są to 2-4 cm w obwodzie obszaru zabiegowego.

Wymyśliłam zastosowanie tego połączenia, aby podkręcić efekty lipolizy chemicznej Aqalyx. Wykorzystałam do tego moje wieloletnie doświadczenie w pracy na Coax Med. Już sam zabieg Coax Med (technologia CV + Rf) przynosi super efekty, więc pomyślałam, że jak połączymy je razem będzie ‘petarda’: mniej tłuszczu, gładsza skóra, redukcja cellulitu i ujędrnienie. I tak się stało! Temat skonsultowałam przedtem z pewną Panią profesor z Włoch, która uznała, że to doskonała procedura – w efekcie powstała Cavilipoliza  – opowiada Ania Adamowicz.

Zabieg ten składa się z 2 etapów:

I etap: Lekarz przeprowadza iniekcję przy użyciu preparatu Aqualyx.

II etap: Następnie, po 2-5 dniach, zagęszczamy skórę w tych miejscach falą radiową przy jednoczesnym  rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków.

Można oba etapy przeprowadzić tego samego dnia, ale wiele pacjentek woli rozłożyć je w czasie (nie ma to wpływu na cenę).

Jak działa?

Preparat podany do tkanki tłuszczowej powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, następnie dochodzi do ich naturalnego wypłukania z organizmu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa ok. 1h – 1,5 godziny w zależności od obszaru. Zaleca się wykonanie serii ok. 4 zabiegów co 3 tygodnie. ‘Cavilipoliza’ nie wymaga okresu rekonwalescencji, a codzienna aktywność może być kontynuowana bez przeszkód.

W wyniku Cavilipolizy dochodzi do równomiernego rozbicia tkanki tłuszczowej i powstania nowych włókien kolagenowych. Połączenie to skutkuje zmniejszeniem ilości tkanki tłuszczowej, redukcją cellulitu oraz poprawą jędrności (odmłodzeniem) ciała.

Wskazania:

 • tkanka tłuszczowa nagromadzona lokalnie,
 • oporna na stosowanie diety,
 • zlokalizowana na brzuchu, plecach, udach, ramionach, pośladkach.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • metalowe implanty,
 • rozrusznik serca,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby nerek i wątroby,
 • cukrzyca, aktywna infekcja.Znieczulenie: zabieg jest prawie bezbolesny gdyż do preparatu Aqalyx dodawane jest znieczulenieOdczucia w trakcie: Ukłucie związane z iniekcją ( ilość wkłuć minimalna, zazwyczaj dwa wkłucia ze względu na zastosowanie specjalnych igieł Lipoinject) oraz przyjemne uczucie ciepła towarzyszące przy Coax med.

  Czas: Aqalyx (30 minut) plus kolejna wizyta Coax Cv + Rf (40 -60 minut)

  Efekty: Efekty widać już po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu. Utrata w obwodach 2- 4 centymetry po każdym z zabiegów.

  Cena: 1 zabieg na brzuch od 1050 zł. cena uzależniona jest od ilości ampułek użytych do zabiegu.

Wpis znaleziono dzięki:

- Zabieg

- Szczupła sylwetka

- Odchudzanie