Czy konflikt pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan i Renatą Kaczoruk znów przybierze na sile?

Narzeczona Kuby Wojewódzkiego, modelka Renata Kaczoruk i małżeństwo Majdanów nie polubili się już podczas pierwszego spotkania w programie "Azja Express" w 2016 roku. Od tego momentu, co pewien czas dochodzi między nimi do coraz to nowych scysji.

fot. Twitter @Hotplota

Spór pomiędzy modelką a Majdanami rozpoczął się już w czasie wspólnego udziału w programie „Azja Express”. Dziewczyna zachowywała się prowokująco i łamała zasady uczciwego współzawodnictwa. – Takie zachowanie to kwestia charakteru. Jak ktoś go nie ma, to nigdy nie będzie umiał się dostosować. Brawo Renata! – to tylko jeden spośród wielu komentarzy Rozenek w odniesieniu do Kaczoruk.

fot. Twitter @DDTVN

Co kilka tygodni w mediach społecznościowych rośnie napięcie pomiędzy kobietami i fanami. W sporze udzielają się również ich partnerzy – Kuba Wojewódzki i Radosław Majdan, którzy nie szczędzą sobie ostrych słów krytyki. – Od kogo Renulka ma się uczyć? Od narzeczonego? – można było słyszeć z ust Radka w jednym z odcinków „Azja Express”.

W poniedziałek rusza emisja nowego reality-show, „Iron Majdan” skupionego na tytułowej parze. W wywiadzie dla Onet.pl Kaczoruk powiedziała, że z chęcią obejrzy program, ale trudno jej będzie znaleźć czas na tego typu rozrywki. – Nie lubię konfliktów i negatywnych emocji. Nie chcę palić za sobą mostów, dlatego wg mnie problem jest już nieaktualny. – twierdzi modelka. Czy faktycznie spór pomiędzy kobietami zostanie zażegnany? Czy to tylko cisza przed burzą?