Czy Ty to Ty? – Daria Widawska i Michał Rolnicki w nowym odcinku 7 „Ciastka z dziurką”

Jak wygląda miłość? Jak układają się relacje znudzonych sobą małżeństw, niezauważających siebie na co dzień? Na te i wiele więcej pytań odpowiedzą aktorzy sztuki "Czy ty to ty" teatru Capitol w nowym odcinku "Ciastka z dziurką".

Daria Widawska – aktorka znana z ról w popularnych serialach, takich jak „Na dobre i na złe” oraz uwielbiane przez widzów „39 i pół” i Michał Rolnicki, odtwórca roli Łukasza w „Barwach szczęścia” opowiadają o swojej współpracy w nowym spektaklu „Czy ty to ty” na deskach teatru Capitol. Sam tytuł sztuki prowokuje do refleksji – kim jesteśmy? Kim są dla nas otaczające nas osoby? I wreszcie – czym jest miłość? Redaktorzy Monika Rebelak i Tomek Brzoza pytają o uczucia towarzyszące relacjom międzyludzkim

– Grałam kiedyś w serialu szczęśliwą matkę i żonę. Usłyszałam kiedyś, że szczęście jest nudne i, że trzeba skomplikować relacje małżeńskie w serialu tak, żeby to było ciekawe. O negatywnych rzeczach można przecież sobie poplotkować. – mówi z zaniepokojeniem Daria Widawska. Czy faktycznie interesują nas tylko negatywne aspekty życia? Aby przekonać się, co sądzą na ten temat nasi goście, zapraszamy do nowego odcinka „Ciastka z Dziurką”.